Obserwuj w Google News

Księżna Kate w spodniach z sieciówki! Kosztują jedynie 139 zł!

2 min. czytania
23.09.2019 10:37
Zareaguj Reakcja

Kate jakiś czas temu odwiedziła szpital dziecięcy w Londynie. Na tę okazję wybrała stylizację, którą zachwyciła swoich fanów. Sami zobaczcie!

Księżna Kate
fot. instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej skupia uwagę i zainteresowanie poddanych - chętnie śledzą oni jej dokonania i zaangażowanie w sprawy społeczne.

Fani rodziny królewskiej przyglądają się też jej modowym wyborom. Każda kolejna stylizacja Kate jest szeroko komentowana, a kobiety na całym świecie się nią inspirują. Zobaczcie, jaki strój wybrała księżna na jedno z ostatnich oficjalnych wyjść.

Księżna Kate w spodniach z Zary

Księżna Kate uwielbia stroje, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Żona księcia Williama chętnie ubiera się w dopasowane sukienki albo takie, które podkreślają jej talię. Często możemy też oglądać ją w spodniach, które z kolei opinają jej umięśnione nogi.

Żona księcia Williama nie stroni od drogich ubrań projektu największych domów mody na świecie. Ale w jej szafie znajdziemy też perełki wynalezione w popularnych sieciówkach! Na jedno z ostatnich oficjalnych wyjść wybrała właśnie elementy z najnowszej kolekcji Zary!

Księżna jakiś czas temu odwiedziła szpital dziecięcy w Londynie. Na spotkanie z przedstawicielami szpitala i jego podopiecznymi wybrała koszulę w groszki, do której dobrała spodnie w stylu culotte. Okazuje się, że czarne spodnie pochodzą z najnowszej kolekcji Zary i kosztują jedynie 139 zł.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach!

Golfy damskie - 10 najmodniejszych propozycji z sieciówek