Obserwuj w Google News

Księżna Kate oddała hołd bliskiej sobie osobie. Zrobiła to tym dodatkiem

2 min. czytania
27.04.2022 09:02
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate jest bardzo związana ze swoją rodziną - przede wszystkim z siostrą Pippą. To właśnie jej postanowiła oddać hołd jedną z ostatnich stylizacji.

Księżna Kate tą stylizacją oddała hołd swojej siostrze. Nawiązała do ślubu Pippy
fot. John Rainford / SplashNews.com/East News

Księżna Kate zawsze starannie dobiera swoje stylizacje. Zdarza się, że mają one symboliczne znaczenie. Tak też było tym razem. Z okazji upamiętnienia Anzac Day sięgnęła po biały kostium. Najważniejsze były jednak dodatki, które do niego dobrała. Szczególną rolę odgrywała tu broszka księżnej, którą ta postanowiła uhonorować swoją siostrę - Pippę Middleton. Zobaczcie, o co konkretnie chodzi. 

Zobacz także: Księżna Kate w szmaragdowej sukni na Jamajce. Tą kreacją oddała hołd księżnej Dianie

Księżna Kate oddała hołd swojej siostrze. Nawiązała do ślubu Pippy

Księżna Kate i książę William złożyli wieniec z okazji upamiętnienia Anzac Day. To bardzo podniosła chwila, w związku z czym Kate zadbała o to, żeby prezentować się nienagannie.

Redakcja poleca

Księżna tego dnia miała na sobie białą kreację w płaszczowym stylu. Sukienka pochodziła z ulubionego domu mody Kate - Alexander McQueen. Do tego żona Williama dobrała biały kapelusz z czarną kokardą. Nie na niego jednak wszyscy zwrócili uwagę.

Kluczowa w tej stylizacji była biżuteria księżnej. Kate wybrała kolczyki, które należały do kolekcji jej teściowej - księżnej Diany. Nie po raz pierwszy oddała hołd Lady Di. Tego dnia postanowiła jednak uhonorować kogoś jeszcze.

Broszka, która znalazła się przy piersi księżnej, została wykonana z diamentów i miała kształt złotowłosa. W tym samym stylu była wykonana tiara ślubna, którą Pippa miała na sobie w dniu swojego wesela. W ten sposób księżna pokazała prawdziwą moc sióstr. Sami zobaczcie. 

Zobacz także:  Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości

Księżna Kate z diamentową broszką
fot. Rex Features/East News
Tiara ślubna Pippy Middleton
fot. Xinhua/EAST NEWS

Rodzina księżnej Kate

Choć księżna Kate od lat jest członkiem rodziny królewskiej, nadal jest bardzo zżyta ze swoimi najbliższymi. Jej rodzice oraz rodzeństwo są zawsze mile widziani na dworze królewskim. Choć najbardziej zażyłą relację Kate ma z Pippą, która była jej druhną na ślubie, z pozostałymi członkami rodziny łączą ją równie silne więzi. 

Rodzina Middletonów uczestniczyła m.in. w uroczystym kolędowaniu na zamku w Windsorze. Brat Kate, James, często odwiedza ich rodzinną posiadłość ze swoją świeżo upieczoną żoną. Rodzice księżnej, Carole i Michael, są też obecni w życiu swoich wnucząt i chętnie spędzają z nimi czas. 

Zobacz także:  Bratowa Kate miała wyjątkową suknię ślubną. Księżna mogła poczuć ukłucie zazdrości

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: dailymail.co.uk