Obserwuj w Google News

Kate na Karaibach oddała hołd królowej Elżbiecie. Stylistka wskazała, w jaki sposób

2 min. czytania
29.03.2022 09:32
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate skrupulatnie dobrała swoje stylizacje na karaibską podróż. Każda z nich była przemyślana, a niektórymi oddała hołd królowej Elżbiecie. 

Księżna Kate oddała hołd królowej Elżbiecie stylizacjami na Karaibach
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William przebywają na Karaibach. Ich podróż została zorganizowana w ramach jubileuszu królowej Elżbiety. Nie jest to dla nich łatwa wizyta, bowiem spotkała się z wieloma przykrymi słowami ze strony mieszkańców wysp. Kate i William spisują się jednak na medal. Ta podróż została przygotowana w stu procentach, łącznie ze stylizacjami księżnej. Niedawno pisaliśmy o szmaragdowej sukni, którą Kate oddała hołd księżnej Dianie. Okazuje się, że jej stylizacje to także ukłon w stronę królowej Elżbiety.

Zobacz także:  Księżna Kate podczas ślubu też miała coś pożyczonego. Dostała to od samej królowej

Księżna Kate oddała hołd królowej Elżbiecie stylizacjami na Karaibach

Kate i William przebywają na Karaibach w imieniu królowej Elżbiety. Księżna podkreśliła to swoimi stylizacjami.

Redakcja poleca

Portal dailymail.co.uk przytoczył wypowiedź jednej z brytyjskich stylistek, która uznała, że... Kate oddała hołd królowej Elżbiecie. Podczas tej podróży przyjęła bowiem styl monarchini.

Królowa Elżbieta znana jest z tego, że zawsze nosi jaskrawe kolory. I właśnie na takie barwy postawiła również Kate. Księżna podczas karaibskiej podróży sięgnęła m.in. po sukienki w kolorach kanarkowym, seledynowym, mocnej zieleni i różu, a także koszule w odcieniach różu i pomarańczy. Stylistka podkreśla, że nie jest to typowe dla Kate, która woli raczej stonowane barwy w swojej garderobie.

Sami zobaczcie, jak prezentowała się podczas tej podróży.

Zobacz także:  Meghan Markle na ślubie oddała hołd królowej Elżbiecie. Zrobiła to swoim welonem

Księżna Kate w pomarańczowej koszuli
fot. Rex Features/East News
Księżna Kate w kanarkowej sukience
fot. Toby Melville/Press Association/East News
Księżna Kate w seledynowej sukience
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William na Karaibach

Kate i William wyruszyli w Royal Tour, która została zorganizowana z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Mija bowiem 70 lat, odkąd monarchini wstąpiła na tron i została głową nie tylko Wielkiej Brytanii, ale też całej Wspólnoty Narodów. 

Właśnie dlatego Cambridge'owie w imieniu królowej udali się na Jamajkę, Bahamy oraz Belize. Ich podróż spotkała się jednak z wieloma kontrowersjami. Niektórzy mieszkańcy wysp do dziś nie mogą bowiem wybaczyć rodzinie królewskiej przyzwolenia na rasizm i niewolnictwo, które miały miejsce przez wiele lat właśnie na tych terenach. 

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: dailymail.co.uk