Obserwuj w Google News

Księżna Kate ostatnią stylizacją oddała hołd Dianie. Chodzi o jeden element jej stroju

2 min. czytania
15.06.2021 07:55
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate zawsze prezentuje się efektownie. Ostatnio zachwyciła wszystkich jednym elementem swojej stylizacji, którym... oddała hołd księżnej Dianie.

Księżna Kate oddała hołd Dianie swoją ostatnią stylizacją
fot. Oli Scarff/Press Association/East News

Księżna Kate jest osobą, która lubi symboliczne ozdoby. Udowodniła to wiele razy podczas przeróżnych okazji. Do swoich nienagannych stylizacji często dobiera dodatki, które mają ogromne znaczenie dla całej rodziny królewskiej. Miało to miejsce m.in. podczas pogrzebu Filipa, gdy oddała hołd księciu oraz Dianie. Teraz ponownie postanowiła upamiętnić swoją zmarłą teściową. Podczas ostatniego przyjęcia w ramach szczytu G7, na którym pojawiła się u boku królowej Elżbiety i księżnej Kamili, Kate miała na sobie wyjątkową bransoletkę.

Zobacz także:  Księżna Kate tą stylizacją zaliczyła wpadkę. Sama wyjątkowo jej nie lubi

Księżna Kate oddała hołd Dianie swoją ostatnią stylizacją

Ostatnio sporo mówiło się na temat Meghan, która oddała hołd księżnej Dianie. Żona Harry'ego podczas ich szczerego wywiadu postawiła na bransoletkę z kolekcji Lady Di. Teraz to samo zrobiła księżna Kate.

Redakcja poleca

Żona Williama na przyjęcie podczas szczytu G7 w Kornwalii wybrała bransoletkę z perłami, która była jedną z ulubionych błyskotek księżnej Diany. 

Lady Di uwielbiała perły. Nosiła je na szyi, w uszach, ale też na nadgarstkach. Szczególnie podobała jej się jedna bransoletka, którą miała na sobie przy różnych okazjach. 

Z tym dodatkiem Dianę można było zobaczyć m.in. podczas wizyty w Brazylii, gdy zestawiła bransoletkę ze zjawiskową tiarą. Ta błyskotka jednak pasuje do różnych stylizacji i okoliczności. Księżna zdecydowała się na nią bowiem także podczas premiery musicalu w 1989 roku. 

Teraz po bransoletkę z kolekcji Diany sięgnęła księżna Kate. 

Zobacz także:  Kate nie chce popełnić błędu Diany. Dzięki temu jej związek z Williamem jest szczęśliwy

Oli Scarff/Press Association/East News
Rex Features/East News
AP/East News

Kate w biżuterii Diany

Kate perłową bransoletkę z dodatkiem diamentów Diany dobrała do białej marynarkowej sukienki z guzikami. Błyskotka rewelacyjnie komponowała się ze stylizacją księżnej.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz, gdy żona Williama sięga po biżuterię jego mamy. Niedawno zdecydowała się na naszyjnik z jej kolekcji. Przed laty natomiast Kate otrzymała od Williama pierścionek zaręczynowy księżnej Diany, z którym do dziś się nie rozstaje. 

Zobacz także:  Diana z okazji zaręczyn otrzymała od Karola wyjątkowy prezent. Teraz znów ujrzy światło dzienne

Księżna Diana była nie tylko ulubienicą poddanych i "królową ludzkich serc", ale też niekwestionowaną ikoną stylu, której stroje inspirują do dziś. Jakie stylizacje księżnej są najsłynniejsze i wciąż modne? 

Najsłynniejsze stylizacje księżnej Diany. Część z nich jest modna do dzisiaj!