Obserwuj w Google News

Księżna Kate kopiuje styl Meghan Markle? Ta tiktokerka nie pozostawia wątpliwości

2 min. czytania
24.02.2022 09:47
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate zawsze wygląda stylowo, ale wielu zarzuca jej, że w ubiorze kopiuje Meghan Markle. Tiktokerka doszukała się podobieństw w ich garderobach.

Księżna Kate kopiuje styl Meghan Markle? Tiktokerka wskazuje podobieństwa
fot. Rex Features/East News

Odkąd Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, często porównuje się ją do księżnej Kate. Z reguły to żona Harry'ego musi ustępować jego bratowej, jednak nie pod względem stylizacji. To właśnie Meghan doprowadziła do powiewu świeżości na dworze królewskim, jeżeli chodzi o modę. Nic więc dziwnego, że również garderoba Kate ewoluowała od tego momentu. Przez to wielu ludzi zarzuca księżnej, że próbuje kopiować styl amerykańskiej aktorki. Zobaczcie, jakich podobieństw w ich ubraniach doszukała się ta tiktokerka. 

Zobacz także:  Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Księżna Kate kopiuje styl Meghan Markle? Tiktokerka wskazuje podobieństwa

Kobiety w rodzinie królewskiej od lat ubierały się głównie w eleganckie kostiumy i garsonki. Księżna Kate co prawda pozwalała sobie na bardziej dziewczęce sukienki, jednak każdy element jej ubioru był zgodny z królewskim protokołem.

Redakcja poleca

Wszystko zmieniło się, gdy do rodziny dołączyła Meghan Markle. To właśnie aktorka wprowadziła amerykańskie zwyczaje na brytyjski dwór. Tym samym ustanowiła nową zasadę, że kobiety w rodzinie królewskiej mogą stawiać na luźniejsze, bardziej casulowe stylizacje.

Od tego momentu ewoluował również styl księżnej Kate. Portal plotek.pl dotarł do filmiku tiktokerki @matta_of_fact, która wskazała podobieństwa w ubiorze obu pań. 

Zobacz także:  Związek Kate i Williama uległ zmianie, gdy Meghan i Harry odeszli z rodziny. Jak to na nich wpłynęło?

Podobieństwa w stylu Kate i Meghan

Tiktokerka wskazała kilka przykładów stylizacji Kate, które były podobne do tych, jakie wcześniej miała na sobie Meghan. Jedną z nich jest połączenie ciemnych spodni z rozszerzanymi nogawkami i klasycznego żakietu. To jednak nie wszystko. 

Obie panie stawiały także na prosty, długi, beżowy płaszcz oraz okrycie w niebieskim kolorze połączone z ciemnymi elementami garderoby. Kate i Meghan niemal identycznie wyglądały również w czarnych golfach oraz szerokich spodniach w tym samym odcieniu. Sami zobaczcie te i inne stylizacje księżnych, które są niemal identyczne. 

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: plotek.pl/TikTok