Obserwuj w Google News

Krótkie fryzury z grzywką - przegląd najciekawszych propozycji tego sezonu!

2 min. czytania
28.09.2020 14:08
Zareaguj Reakcja

Masz krótkie włosy i szukasz dla siebie odpowiedniej fryzury? Istnieje mnóstwo stylowych pomysłów na krótkie fryzury z grzywką. Poniżej prezentujemy przegląd najciekawszych rozwiązań zarówno dla bardzo krótkich, jak i nieco dłuższych kosmyków. Znajdź swoje typy i zainspiruj się!

Krótkie fryzury z grzywką
fot. Shutterstock

Krótkie fryzury z grzywką mogą mieć nieskończenie wiele odsłon. Wybierając odpowiednią wersję dla siebie powinnaś dopasować ją do swojego kształtu twarzy i typu urody. Do wyboru masz zarówno chłopięce uczesania, jak i fryzury, które dodadzą ci dziewczęcego uroku.

Redakcja poleca

Krótkie fryzury z grzywką - przegląd propozycji

Odpowiednio dobrane krótkie fryzury z grzywką mogą optycznie wyszczuplić twarz, zatuszować pewne niedoskonałości, np. zbyt wystające czoło, odstające uszy, oraz podkreślić indywidualny styl każdej z was. Wszystko zależy od wyboru cięcia. Wśród propozycji mamy chłopięce uczesania, krótkiego i średniej długości boba z grzywką oraz asymetryczne fryzury z grzywką.

Warto też skupić się na rodzajach grzywek. Do wyboru mamy długie, krótkie, zaczesane na boki oraz asymetryczne grzywki.

Krótkie fryzury z grzywką - jak dobrać do kształtu twarzy

Jeśli masz twarz owalną, zdecyduj się na prostą grzywkę. Do kształtu okrągłego, polecamy grzywkę lekką, półokrągłą. A do kwadratowego - fryzjerzy proponują wybierać grzywkę asymetryczną i pocieniowaną. Zaś w przypadku kształtu trójkątnego zdecyduj się na grzywkę na boki w stylu curtain bangs, choppy bangs i bold fringe lub na prosto do linii brwi.

Poniżej prezentujemy najciekawsze krótkie fryzury z grzywką.

Zobacz także: Chcesz wyszczuplić twarz włosami? Wypróbuj ten prosty trick!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś