Obserwuj w Google News

Królowa Elżbieta ma ulubiony lakier do paznokci. Od lat używa jednego odcienia

2 min. czytania
07.10.2021 13:24
Zareaguj Reakcja

Królowa Elżbieta jest tradycjonalistką - nawet jeżeli chodzi o pielęgnację. Monarchini Wielkiej Brytanii ma jeden lakier do paznokci, którego używa od lat. 

Królowa Elżbieta ma ulubiony lakier do paznokci. Używa go od lat
fot. Rex Features/East News

Królowa Elżbieta stoi na straży zasad, które panują na brytyjskim dworze, ale musi też czuwać nad ładem w Wielkiej Brytanii. Wymaga to od niej sporo energii, ale też dawania dobrego przykładu. Nic więc dziwnego, że stara się nie wprowadzać chaosu do własnego życia. Odkąd zasiadła na tronie, jest wierna tradycjom i ma swoje przyzwyczajenia, których nigdy nie zmienia. Dotyczą one m.in. jej manicure. Królowa od lat ma ulubiony lakier do paznokci i używa tylko takiego kosmetyku, w dodatku w konkretnym odcieniu.

Zobacz także:  Oto sekret makijażu królowej Elżbiety. Mało kto o nim wie

Królowa Elżbieta ma ulubiony lakier do paznokci. Używa go od lat

Królowa Elżbieta ma swoje ulubione kosmetyki - zarówno do makijażu oraz pielęgnacji, jak i do paznokci. Z lakierem tej marki nie rozstaje się od lat. 

Redakcja poleca

Portal plotek.pl dotarł do informacji, że królowa Elżbieta od 30 lat używa wyłącznie lakieru do paznokci marki Essie. W dodatku sięga tylko po jeden odcień tego produktu o nazwie Ballet Slippers. To delikatny róż, który sprawia, że jej paznokcie prezentują się bardzo naturalnie.

Dlaczego tak ważne jest, żeby królowa miała jasne paznokcie? Chodzi o jej rękawiczki. To właśnie w nich najczęściej pojawia się publicznie. Tak jasny lakier nie prześwituje przez materiał, z którego są wykonane. W dodatku pasuje do każdego stroju - zwłaszcza królowej, która stawia zazwyczaj na jaskrawe stylizacje

Zobacz także:  Od 3 lat zajmuje się pielęgnacją Meghan Markle. Zdradziła sekret jej młodego wyglądu

Etykieta królewska dotycząca paznokci

Jasny kolor paznokci narzuca także dworska etykieta. Każda pani z rodziny królewskiej może mieć transparentny lub różowy manicure. W dodatku paznokcie muszą być krótko obcięte, żeby prezentowały się estetycznie. 

Należy pamiętać też o odpowiedniej pielęgnacji skórek wokół paznokcia. Dzięki temu manicure królowej Elżbiety czy księżnej Kate zawsze wygląda schludnie i skromnie. 

Zobacz także:  Tych kolorów paznokci lepiej unikać. Wizażystka twierdzi, że nikomu z nas nie pasują

Źródło: plotek.pl