Obserwuj w Google News

To ulubiona marka torebek Elżbiety II. Wiemy, co królowa w nich nosi

2 min. czytania
06.08.2021 13:14
Zareaguj Reakcja

Królowa Elżbieta od lat ma swój ulubiony model torebek. Okazuje się, że również ich zawartość jest niezmiennie taka sama.

Królowa Elżbieta ma ulubioną torebkę. Wiemy, co w niej nosi
fot. Steve Parsons/Press Association/East News

Królowa Elżbieta ma swoje przyzwyczajenia, jeżeli chodzi o stylizacje. Monarchini zawsze nosi jaskrawe stroje, żeby być widoczną z daleka przede wszystkim przez ochronę, ale też przez poddanych. Okazuje się, że oprócz elementów garderoby ma także swój ulubiony rodzaj torebek. Od lat pozostaje wierna jednej marce i ma ku temu naprawdę ważny powód. Nie zmienia także zawartości swoich kuferków. Sami zobaczcie, jakie torebki są ulubionymi królowej Elżbiety i z czym nigdy nie rozstaje się głowa Wielkiej Brytanii. 

Zobacz także:  Nie uwierzycie, jaki kompleks ma królowa Elżbieta. Dobrze, że ma też dystans do siebie

Królowa Elżbieta ma ulubioną markę torebek

Królowa Elżbieta zawsze musi prezentować się nienagannie. Wszystkie elementy jej stroju są dobrze przemyślane - wraz z dodatkami. 

Redakcja poleca

Okazuje się, że monarchini od lat pozostaje wierna jednej marce torebek. Pierwszą z nich otrzymała jeszcze jako nastolatka od jej mamy. Od tamtej pory pozostaje z nimi nierozłączna. 

Jak podaje plotek.pl, na temat dodatków do strojów Elżbiety II wypowiedziała się amerykańska historyczka Sally Bedell Smith. To właśnie ona zdradziła, jaka marka torebek jest ulubioną królowej. 

Mowa o torebkach marki Launer. To londyńska firma specjalizująca się właśnie w eleganckich kuferkach. Z nimi najczęściej możemy zobaczyć królową Elżbietę. A co monarchini nosi w środku każdej z nich? Sami zobaczcie. 

Zobacz także:  Suknia ślubna królowej Elżbiety skrywa tajemnicę. Nie uwierzycie, jak ją kupiła

Co królowa Elżbieta nosi w torebce? 

Plotek.pl wskazał także, że Sally Bedell Smith zdradziła, co znajduje się wewnątrz torebek królowej Elżbiety. Okazuje się, że od lat jest to ten sam zestaw. 

Przede wszystkim torebka monarchini zawiera jej osobiste przedmioty: kalendarz, kosmetyczkę, zdjęcia wnuków oraz telefon komórkowy. Oprócz tego w kuferku królowej znajduje się wieczne pióro.

Elżbieta II nie zapomina o swoich czworonożnych przyjaciołach. W jej torebce zawsze znajdują się przekąski dla nich oraz coś, co zapewnia rozrywkę jej samej - krzyżówka wycięta z "Timesa". 

Zobacz także:  Księżna Kate w butach z sieciówki. Ten model jest hitem lata 2021 roku

Źródło: plotek.pl