Obserwuj w Google News

Oto sekret makijażu królowej Elżbiety. Mało kto o nim wie

2 min. czytania
04.10.2021 10:01
Zareaguj Reakcja

Królowa Elżbieta ma wokół siebie sztab ludzi, który dba o jej wygląd. Monarchini nie ufa jednak nikomu, jeżeli chodzi o makijaż. Poznajcie jej sekret.

Królowa Elżbieta ma swój sekret urodowy. Chodzi o jej makijaż
fot. JEFF J MITCHELL/Getty AFP/East News

Życie w rodzinie królewskiej rządzi się swoimi prawami. Wszystkim się wydaje, że Windsorowie mają wokół siebie ludzi, którzy wszystko za nich robią. Zwłaszcza królowa Elżbieta zdaje się być wyręczana we wszystkim, nawet w najbardziej prozaicznych czynnościach. W rzeczywistości jednak również ona ma kilka swoich przyzwyczajeń i rzeczy, których nie pozwala robić za siebie. Jej największym sekretem pod tym względem jest wykonywanie makijażu. Zobaczcie sami, o co konkretnie chodzi.

Zobacz także:  Sekret makijażu księżnej Kate. Ten trik sprawia, że zawsze wygląda pięknie

Królowa Elżbieta ma swój sekret urodowy. Chodzi o jej makijaż

Portal plotek.pl donosi, że królowa Elżbieta swój codzienny makijaż wykonuje samodzielnie.

Redakcja poleca

Monarchini Wielkiej Brytanii nie ma ogromnych wymagań, jeżeli chodzi o swój wizerunek. Od lat jest wierna strojom w jaskrawych kolorach i jednocześnie naturalnemu makijażowi, którego elementem charakterystycznym jest kolorowa szminka do ust i to zazwyczaj w różowym odcieniu. 

Okazuje się, że królowa nie pozwala nikomu wykonywać swojego makijażu. Królewska krawcowa, Angela Kelly, zdradziła w książce "The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser in the Cabinet", że Elżbieta II siada przy toaletce w swojej sypialni i każdego dnia samodzielnie nakłada kosmetyki na twarz.

Od tej reguły jest tylko jeden wyjątek. Królowa bowiem raz w roku - w okolicach Bożego Narodzenia - występuje w telewizyjnym orędziu do narodu. Wówczas oddaje się w ręce profesjonalnej wizażystki, która dostosowuje jej make-up do kamery. 

Zobacz także:  Od 3 lat zajmuje się pielęgnacją Meghan Markle. Zdradziła sekret jej młodego wyglądu

Oglądaj

Makijaż królowej Elżbiety

Królowa Elżbieta od lat jest wierna jednemu rodzajowi makijażu i oczywiście tym samym kosmetykom. Trudno się dziwić, bowiem monarchini Wielkiej Brytanii jest prawdziwą tradycjonalistką.

I tak w kosmetyczce królowej można znaleźć puder matujący, różową i czerwoną szminkę oraz krem do rąk i paznokci. Elżbieta II nie zapomina również o odpowiednim nawilżeniu twarzy. Zazwyczaj stosuje krem Elizabeth Arden, który ma także działanie chroniące skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Zobacz także:  Catherine Zeta-Jones od lat cieszy się młodym wyglądem. Oto sekret jej pielęgnacji

Źródło: plotek.pl/townandcountrymag.com