Obserwuj w Google News

Krem przeciwzmarszczkowy w przystępnej cenie. Kupisz go w Lidlu za 7,99 zł

1 min. czytania
28.02.2022 14:25
Zareaguj Reakcja

Pojawiające się zmarszczki są utrapieniem wielu kobiet. Okazuje się, że odpowiednia pielęgnacja spowolni procesy starzenia. Idealnym kosmetykiem do tego może być krem przeciwzmarszczkowy z Lidla, który teraz kupicie za 7,99 zł.

pielęgnacja skóry
fot. Shutterstock

Pierwsze oznaki starzenia się skóry pojawiają się przed 30. rokiem życia. Ten problem dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nie należy się tym przejmować, a jedynie postawić na odpowiednie produkty do pielęgnacji. Pomogą wam w tym kosmetyki, które kupicie w popularnych dyskontach Lidl. 

Zobacz także: Kosmetyki do pielęgnacji znanej marki w Lidlu. Ceny zaczynają się od 4,49 zł

Krem przeciwzmarszczkowy w Lidlu za 7,99 zł

W najnowszej gazetce reklamowej dyskontu Lidl zwróciłyśmy uwagę na krem przeciwzmarszczkowy, który można kupić już za 7,99 zł. W ofercie znalazł się jeden kosmetyk. Ten produkt zredukuje głębokie zmarszczki, a przy regularnym stosowaniu spowolni procesy starzenia.

Redakcja poleca

Skład kosmetyku jest dostosowany do walki ze zmarszczkami. Znajdziemy tam kwas hialuronowy, multiwitaminy, opuncję figową, a także wiele ekstraktów olejkowych.

Screenshot 2022-02-28 at 10-18-35 GAZETKA OD 28 02 Strona 58 - Gazetka Lidla
fot. lidl.pl

Jak przechowywać kremy do twarzy? Podpowiadamy

Kremy można przechowywać w łazience, jednak znacznie lepszym miejscem okazuje się lodówka. W łazience mogą występować duże skoki temperatur, co może negatywnie wpływać na konsystencję tych produktów.

Zobacz także: To masło do ciała to hit. Doskonale nawilża i kosztuje tylko 4,29 zł

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock