Obserwuj w Google News

Ten krem do włosów poradzi sobie nawet z najbardziej zniszczonymi pasmami. Kupisz go w Biedronce za 15,99 zł

2 min. czytania
11.02.2022 14:40
Zareaguj Reakcja

Każdy, komu zależy na pięknych i odżywionych włosach, powinien stosować odpowiednie kosmetyki. Okazuje się, że jeden z lepszych produktów, które znajdziemy na rynku, kupimy w Biedronce za grosze.

pielęgnacja włosów
fot. Shutterstock

Jeśli chcemy, by nasze włosy były zdrowe, prócz odpowiedniej diety powinniśmy pamiętać o codziennej pielęgnacji. W sklepach znajdziecie wiele produktów, które mają na celu nawilżenie oraz regenerację pasm. Dowiedzcie się, na jaki produkt postawić, aby jak najlepiej zadbać o kosmyki.

Zobacz także: Kosmetyki marki Lirene w Biedronce. Wszystkie kupisz w cenie 9,99 zł

Krem na zniszczone włosy w Biedronce za 15,99 zł

Krem do włosów zniszczonych marki Garnier Goodbye Damage 10 in 1 w dyskontach Biedronka kosztuje tylko 15,99 zł. W swoim składzie zawiera olejki oraz ekstrakty z owoców, które intensywnie regenerują pasma. Warto również wspomnieć, że krem jest łatwy w użyciu.

Redakcja poleca

Już po kilku pierwszych zastosowaniach kosmyki stają się mocniejsze, gładsze oraz chronione przed uszkodzeniami. Krem bez spłukiwania marki Garnier należy stosować na umyte i wysuszone włosy. Produkt powinniśmy rozprowadzić po całej długości pasm.

Screenshot 2022-02-11 at 10-56-59 W tym tygodniu - oferta od 10 02 - Gazetka - Biedronka pl
fot. biedronka.pl

Jak często stosować krem na zniszczone włosy? Podpowiadamy

Na włosy zniszczone oraz przesuszone powinno się stosować regenerujący krem po każdym umyciu. Z kolei kobiety, których kosmyki nie są aż tak bardzo wymagające, mogą ograniczyć aplikowanie tego produktu do jednego razu w tygodniu.

Zobacz także: Ta kobieta jest nazywana "żywą lalką". Musi tłumaczyć się ze swojej inteligencji

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock