Obserwuj w Google News

Ten kosmetyk pomoże wam utrwalić makijaż. Kosztuje tylko 25,29 zł

2 min. czytania
28.12.2021 14:24
Zareaguj Reakcja

Nawet najlepiej wykonany makijaż wymaga specjalnego utrwalenia. Sprawdźcie, jaki kosmetyk powinniście zastosować, by cieszyć się nim jak najdłużej.

kobieta makijaz
fot. Shutterstock

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto poznać kosmetyk, który pozwoli cieszyć się nam pięknym makijażem przez wiele godzin. Teraz kupicie go w popularnej drogerii z dużą zniżką.

Zobacz także: Priyanka Chopra na premierze "Matrixa" w modnym makijażu 2022. Do jego zrobienia potrzeba jednego produktu

Mgiełka utrwalająca makijaż Maybelline Lasting Fix Make Up w promocji - kosztuje tylko 25,29 zł

Po wykonaniu makijaż warto sięgnąć po mgiełkę utrwalającą marki Maybelline. Kosmetyk Lasting Fix Make Up kosztuje teraz tylko 25,29 zł. Ten łatwy w użyciu produkt zapobiega blaknięciu oraz rozmazywaniu się makijażu. Spray dodatkowo zapewnia matowe wykończenie makijażu, a także zapobiega wydzielaniu się sebum w zbyt dużej ilości.

Redakcja poleca

Produktu należy używać z odległości około 30 cm i dokładnie spryskać nim twarz. Po kilku minutach mgiełka wyschnie i przedłuży trwałość makijażu nawet o kilka godzin. Takie utrwalenie warto stosować na wielkie wyjścia lub latem, kiedy jest wysoka temperatura.

Screenshot 2021-12-28 at 11-39-34 Maybelline Lasting Fix Make Up 100 ml
fot. superpharm.pl

Jak szybko odświeżyć makijaż na imprezie? Podpowiadamy

Do odświeżenia i utrwalenia makijażu najlepiej nada się puder sypki, który świetnie zmatowi skórę. Osoby z cerą przetłuszczającą się powinny stosować bibułki odsączające nadmiar sebum, dzięki którym w kilka sekund odświeżą makijaż.

Zobacz także: Dzięki temu szybkiemu trikowi uratujecie pokruszony puder. Wypróbujcie go

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock