Obserwuj w Google News

Ten korektor poradzi sobie z każdymi cieniami pod oczami! Kosztuje tylko 9 złotych

1 min. czytania
06.07.2018 13:51
Zareaguj Reakcja

Cienie pod oczami to zmora wielu kobiet. Jest jednak ratunek, który pozwoli nam zawsze wyglądać młodo i pięknie. 

Kobieta przed lustrem
fot. Shutterstock

Kto obecnie może pozwolić sobie na taki luksus jak 8 godzin snu? Żyjemy coraz szybciej, a co za tym idzie nie poświęcamy odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek. Takie zachowanie często odbija się na naszym zdrowiu i tym, jak wygląda nasza skóra i twarz. 

Zobacz także: Ten kosmetyk w jedną noc poradzi sobie ze zmianami trądzikowymi

Oczywiście niewyspanie prowadzi do powstawania cieni pod oczami, które czasem trudno zamaskować nawet makijażem. Na szczęście istnieje pewien ratunek. Jak przekonują internautki, na rynku można znaleźć znakomity korektor pod oczy, który poradzi sobie z każdymi cieniami. Co więcej, obecnie można kupić go w wyjątkowo niskiej cenie. 

Jeśli posiadacie kartę do drogerii Hebe, korektor Catrice Liquid Camouflage kupicie już za 8 złotych i 99 groszy. Dla pozostałych klientek również przewidziano małą zniżkę, dzięki czemu korektor można nabyć już za 11 złotych i 99 groszy. Na szczęście nie trzeba martwić się jego regularną ceną, ponieważ bez zniżek kosztuje niecałe 15 złotych. 

Jak przekonują internautki, korektor ma wodoodporną strukturę, dzięki czemu idealnie nadaje się na letnie upalne dni. Nie podkreśla również zmarszczek i nie powoduje wysuszenia skóry wokół oczu. Choć oczywiście nie wolno zapominać o kremie nawilżającym pod oczy. 

Korzystałyście kiedyś z tego korektora? ;) 

Zobacz także:  To ulubiony peeling księżnej Meghan. Dzięki niemu ma nieskazitelną cerę

 

Zobacz także najskuteczniejsze kosmetyki na cellulit i rozstępy:

Najskuteczniejsza 11-stka. Kosmetyki na cellulit rozłożone na czynniki pierwsze

Autor: Anna Respondek