Obserwuj w Google News

Incydent w sklepie z bielizną ją przeraził. "Klienci są obrzydliwi"

2 min. czytania
12.10.2022 12:23
Zareaguj Reakcja

Historia tej kobiety wywołała burzę na TikToku. Okazało się, że praca w sklepie bieliźnianym może przynieść obrzydliwe doświadczenia. Właśnie takich doznała autorka profilu @laubsterz. Po wszystkim natychmiast się zwolniła. 

Kobieta w sklepie z bielizną
fot. Shutterstock

Na platformie społecznościowej TikTok często można poznać ciekawe historie ludzi z całego świata. Ostatnio jedna z kobiet, która prowadzi tam profil o nazwie @laubsterz, postanowiła opowiedzieć, co wydarzyło się pewnego dnia podczas jej pracy w znanym sklepie bieliźnianym. Przygoda tiktokerki to przestroga dla innych.

Zobacz także:  Uznali, że młoda mama nosi nieodpowiednie stroje. Tiktokerka zmiażdżyła hejterów

Przerażający incydent w sklepie z bielizną

Praca w sklepie z bielizną - choć z pozoru może wydawać się łatwa i przyjemna - w rzeczywistości związana jest z wieloma trudnościami. Okazuje się, że w takim miejscu życie niejednokrotnie uprzykrzają klienci. Z przykrą sytuacją zmierzyła się @laubsterz.

Redakcja poleca

Wspomniana tiktokerka opowiedziała o tym, jak podczas jedej zmiany w salonie Victoria's Secret była świadkiem bardzo obrzydliwego widoku. Do incydentu doszło w przymierzalni.

Na początku nic nie wskazywało na to, że ten dzień skończy się paskudnie. Jedna z klientek poprosiła o przymierzenie bielizny i weszła do kabiny. Po chwili okazało się, że kobieta bardzo szybko zniknęła ze sklepu. Niestety zostawiła po sobie paskudny "upominek" - produkty były rozrzucone na podłodze, a pod nimi znajdywało się to, co powinno zostać w toalecie.

To jeszcze nie koniec. Ostatecznie @laubsterz dostała nakaz od szefa, by natychmiast wszystko posprzątać. Ten incydent zraził ją na tyle, że po ponad trzech latach pracy w tym miejscu postanowiła odejść. 

Internauci reagowali jednoznacznie. "To obrzydliwe"

Historia ta szybko dotarła do dużej grupy odbiorców i wzbudziła spore zainteresowanie. Wszyscy byli oburzeni zachowaniem klientki, co wyraźnie zaznaczyli w komentarzach.

Ludzie są paskudni.
 
Przykro, że musiałaś przejść przez coś takiego.
 
To straszne.

Wspomniana historia może być przestrogą dla innych i oznaką, że niestety nawet w najbardziej eleganckich i drogich butikach da się spotkać klientów całkowicie pozbawionych dobrych manier. Na szczęście @laubsterz pracę w tym miejscu ma już za sobą. 

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock