Obserwuj w Google News

Odtworzyła modną sukienkę, używając worków na śmieci. Na Instagramie wybuchli śmiechem

2 min. czytania
21.10.2022 10:11
Zareaguj Reakcja

Media społecznościowe pełne są zdjęć i filmów, które wprawiają internautów w zdumienie. Ostatnio pewna kobieta wpadła na pomysł, by zrobić sukienkę z worków na śmieci. Wszystko po to, by być jak... Kylie Jenner. Jej pomysł szybko podbił Instagrama. 

Kobieta w sukience z worków na śmieci
fot. Shutterstock/https://instagram.com/angelicahick

Stylizacje znanych gwiazd często wzbudzają zachwyt, ale są dość drogie. Niektórzy, zamiast przejmować się tym, że nie mogą sobie pozwolić na kosztowne ubrania, tworzą ich tańsze odpowiedniki. Zrobiła tak Angelica Hicks - chciała być jak Kylie Jenner i "zaprojektowała" własną wersję modnej kreacji. Wykorzystała do tego worki na śmieci. Jej zdjęcie szybko obiegło Instagram.

Zobacz także:  Kaludia Halejcio w modnym niebieskim sweterku. Kupisz go w Sinsay za 70 zł

Zrobiła sukienkę z worków na śmieci

Pewna instagramerka Angelica Hicks słynie z tworzenia kopii kreacji znanych gwiazd. Robi to zwykle w zabawny i prześmiewczy sposób, pokazując, że niewiele trzeba, by wyglądać podobnie tańszym kosztem.

Redakcja poleca

Ostatnio zdecydowała się, by odtworzyć sukienkę Kylie Jenner. Do gustu przypadł jej czarny krótki model z lateksowego i bardzo świecącego materiału. Angelica szybko skojarzyła go z popularnymi workami na śmieci i postanowiła działać. 

Na instagramowym wideo kobiety widzimy, że owija się ona czarnym workiem i obkleja wszystko taśmą. Nie zapomina o drobnych szczegółach jak cienkie ramiączka czy odstający na dole kwiat. Wycięła też okulary i zarzuciła na głowę coś, co miało imitować długie włosy.

Sukienka z worków na śmieci podbiła Instagram

Nowa stylizacja Angeliki nie została zignorowana przez jej fanów. Wiele osób wybuchło śmiechem i podziwiało kobietę za jej dystans do siebie.

Ona zawsze odtwarza to tak dokładnie. Uwielbiam to.
 
Masz tyle szalonych pomysłów.
 
To jest tak bardzo dobre!
 
Kocham to, co robisz.

Wspomniany film został nagrany w celach rozrywkowych. Angelica Hicks wcześniej odtwarzała już m.in. kreacje z wielu wybiegów modowych. Sięgała np. po koronkowe skrawki materiałów czy papier toaletowy.

Profil @angelicahicks obserwowany jest obecnie przez prawie 120 tys. użytkowników. Widać, że wiele z nich z niecierpliwością czeka na kolejne nietypowe stylizacje.

Emmy 2022: gwiazdy na czerwonym dywanie. Zendaya przyćmiła wszystkich [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Invision/Invision/East News

źródło: kobieta.wp