Obserwuj w Google News

Wyrzucili ją z restauracji, bo przyszła w "złej bluzce". Film kobiety podbija TikToka

2 min. czytania
07.11.2022 11:00
Zareaguj Reakcja

Ubiór może mieć duże znaczenie w życiu codziennym. Przekonała się o tym pewna kobieta, która nie została wpuszczona do restauracji. Okazało się, że jej bluzka nie spodobała się kelnerowi. Całym zajściem podzieliła się z internautami.

Kobieta w restauracji
fot. tiktok.com/@polskababinks

Zdarza się, że uwielbiamy eksperymentować ze swoim wyglądem. Czasem decydujemy się na zabiegi medycyny estetycznej, innym razem po prostu stawiamy na ekstrawaganckie elementy garderoby. Niestety oryginalny ubiór może wykluczyć nas z możliwości wejścia do niektórych miejsc. Z taką sytuacją spotkała się pewna młoda kobieta we Francji. Podzieliła się na TikToku nagraniem, które wywołało prawdziwą burzę.

Zobacz także:  Karolina Pisarek w najmodniejszej skórzanej spódnicy mini. Taki model kupisz w Reserved

Nie wpuścili jej do restauracji przez... bluzkę

Są na świecie miejsca, w których dużą uwagę przywiązuje się do wyglądu. Obowiązuje w nich odpowiedni dress code i bez przestrzegania go, nie mamy szansy stać się członkiem lub gościem danego wydarzenia. Bywa tak, że nawet restauracje stosują selekcje z tego tytułu. Przekonała się o tym jedna z młodych kobiet.

Redakcja poleca

Użytkowniczka profilu tiktokowego o nazwie @polskababinks podzieliła się zaskakującym wydarzeniem ze swojego życia. Pewnego dnia chciała spędzić miły wieczór na kolacji w wybranym lokalu, okazało się jednak, że jej plany pokrzyżował kelner.

Bohaterka całego zajścia pojawiła się przed wejściem do restauracji z koleżanką. Obie dziewczyny miały na sobie dość wyzywające stroje. Najbardziej kłopotliwa okazała się bluzka jednej z kobiet - odsłaniała piersi i była bardzo krótka.

Moja przyjaciółka Tootatis i ja nie mogłyśmy wejść do tej restauracji z powodu naszych dekoltów - wyznała @polskababink.

Mężczyzna stojący przy drzwiach lokalu zakazywał wejścia osobom ubranym niestosownie. Całe zajście oburzyło kobiety do tego stopnia, że umieściły one na TikToku specjalne wideo.

Ten film wywołał burzę na TikToku

Nagranie umieszczone w mediach społecznościowych szybko obiegło świat. Ostatecznie zobaczyło je prawie milion osób. Sama pokrzywdzona przyznała, że poczuła się dyskryminowana i nie kryła swojego oburzenia. 

Wspomniana sytuacja zmotywowała wielu francuzów do dyskusji. Zdania na temat incydentu były podzielone. Większość osób jednak spójnie popierała decyzję kelnera.

Dla mnie ma to sens. Trzeba okazać minimum szacunku dla ludzi i restauracji.
 
Dziewczyno, idź do McDonald's, ich etyka jest taka, jak ty.
 
Oczywiście szef ma prawo wyprosić taką klientkę.

Nie zabrakło też opinii, osób, które przekonane były, że restauracja złamała zasady.

Nie bez powodu restauracja ma tylko 3 gwiazdki.
 
Gdyby to była Kylie Jenner lub inna światowa gwiazda, to by nie odmówili.

Ostatecznie kobiety nie zjadły kolacji w wybranym przez siebie miejscu i wywołały wielką burzę w mediach. A wy, co sądzicie o wspomnianym zajściu?

Źródło: o2.pl

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News