Obserwuj w Google News

Kendall Jenner zdradziła sekret swoich pięknych włosów. Wystarczą trzy produkty, które część z nas ma w domu

2 min. czytania
15.02.2021 10:32
Zareaguj Reakcja

Kendall Jenner to jedna z najpopularniejszych modelek, która niezmiennie zachwyca wyglądem. Zdecydowanie na uwagę zasługują jej piękne, zdrowe włosy, których pozazdrościć jej może wiele kobiet. Jakiś czas temu Jenner zdradziła, w czym tkwi ich sekret.

Kendall Jenner zdradziła sekret swoich pięknych włosów. Wystarczą trzy produkty, które część z nas ma w domu
fot. SHUTTERSTOCK

Triki urodowe gwiazd to temat, który od zawsze budzi duże zainteresowanie. Każdy w końcu chce dowiedzieć się, jak wygląda pielęgnacja jego idola czy idolki. I choć czasem stosują oni drogie produkty, to zdarza się, że używają także tańszych rzeczy, na których zakup większość osób może sobie pozwolić. 

Redakcja poleca

Kendall Jenner zdradza, jak pielęgnuje włosy

Jak podaje portal Viva.pl, Kendall Jenner sama robi maskę na włosy. Do jej produkcji używa zaledwie trzech składników, które część z nas ma w domu. Chodzi tu o banana, awokado oraz olej kokosowy.

Modelka miksuje ze sobą wszystkie te składniki, a następnie tak powstały kosmetyk nakłada na kilkanaście minut na włosy. 

Awokado to rzeczywiście jeden z najpopularniejszych produktów, który stosowany jest w domowych pielęgnacjach. Olej z tego owocu poprawia ogólną kondycję i wygląd włosów oraz ułatwia ich zdyscyplinowanie, a co za tym idzie - codzienną stylizację.

Z kolei banany są bogatym źródłem potasu, witamin A, C oraz E. Maseczka na bazie tego produktu zapewnia regenerację i odżywia włosy od nasady aż po same końce.

Jeśli natomiast chodzi o olej kokosowy, to jest on uważany za najzdrowszy ze wszystkich tłuszczy. Choć wykorzystywany jest przede wszystkim w kuchni, ma również zbawienny wpływ na nasz wygląd. Włosy po nim są miękkie, lśniące, a przede wszystkim mocniejsze. Dlatego produkt ten szczególnie polecany jest dla kobiet, które borykają się z suchymi i słabymi kosmykami.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl/Viva.pl