Obserwuj w Google News

Katy Perry ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak słynna artystka

2 min. czytania
16.11.2021 10:50
Zareaguj Reakcja

Francesca Brown została okrzyknięta przez internautów sobowtórem Katy Perry. Aktorka do złudzenia przypomina popularną wokalistkę. Też widzicie to podobieństwo?

Katy Perry ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak słynna artystka
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Mówi się, że każdy ma swojego sobowtóra. Niektóre osoby do złudzenia przypominają celebrytów ze świata show-biznesu. Pisaliśmy już m.in. o rosyjskiej influencerce Kate Shumskay, która wygląda niemal identycznie jak aktorka Scarlett Johansson. Swojego sobowtóra, tym razem w Polsce, ma także Jennifer Lopez. Na tym jednak nie koniec. Jakiś czas temu internauci odkryli aktorkę Francescę Brown, która wygląda jak lustrzane odbicie słynnej wokalistki Katy Perry. Sprawdźcie sami!

Redakcja poleca

Katy Perry ma sobowtóra. Kim jest Francesca Brown?

Francesca Brown urodziła się 23 kwietnia 1983 w Londynie w Wielkiej Brytanii. W 2021 roku skończyła 38 lat. To aktorka, która zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Legacy", "Breathe" czy "The Hunter's Moon". Od jakiegoś czasu zarabia również jako sobowtór Katy Perry

Jak sama przyznała w rozmowie z portalem elle.com, pierwszy raz pomylono ją z artystką w 2008 roku. Aktorka stała wówczas w kolejce do klubu w Vegas, kiedy podszedł do niej ochroniarz i wpuścił ją poza tłumem. Po krótkiej rozmowie z mężczyzną dowiedziała się o istnieniu wokalistki, która do złudzenia ją przypomina. Piosenkarka miała wtedy na koncie jeden hit "I kissed a girl" i dopiero stawała się sławna.

Zobacz także:  Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce. Kobieta wygląda niemal identycznie jak gwiazda

Kiedy kariera Perry nabrała rozpędu, zwiększyła się także popularność Brown. Kobieta zdradziła, że w pewnym momencie nie mogła wyjść z domu, bez zaczepienia przez choćby jednego "fana". 

Ludzie biegali za mną, nawet jak robiłam zakupy. Kiedy poszłam na festiwal muzyczny w Londynie, tłumy podchodziły do mnie i prosiły o wspólne zdjęcie. Wszyscy myśleli, że jestem nią! - powiedziała portalowi elle.com.

Ta kobieta wygląda jak Katy Perry

Francesca Brown cieszy się niemałą popularnością w sieci - obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad 16 tys. osób. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieszcza przede wszystkim zdjęcia z podróży oraz z występów, podczas których wciela się w piosenkarkę. 

Też widzicie to podobieństwo?

Zobacz także:  Wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. Jej filmy na TikToku robią furorę

RadioZET.pl