Obserwuj w Google News

Kate Winslet bez makijażu w nowej kampanii L'Oreal. To wyjątkowy projekt

2 min. czytania
04.02.2022 09:26
Zareaguj Reakcja

Kate Winslet wzięła udział w wyjątkowym projekcie marki L'Oreal Paris. Z tej okazji pokazała się bez makijażu. Zobaczcie, dlaczego to zrobiła.

Kate Winslet bez makijażu w nowej kampanii L'Oreal. To wyjątkowy projekt
fot. Drew Altizer/Sipa USA/East News

Kate Winslet to gwiazda, która pięknie się starzeje i nie wstydzi się swojej naturalności. Od lat zachwyca nas swoim wyglądem. Nic więc dziwnego, że została jedną z ambasadorek marki L'Oreal i wzięła udział w wyjątkowej kampanii, w której występują także m.in. Jane Fonda, Helen Mirren, Camila Cabello oraz Eva Longoria. W nagraniu ze swoim udziałem Kate w pewnym momencie zmywa makijaż i pokazuje się w całkowicie naturalnej wersji. Sami zobaczcie, o co chodzi w tym projekcie i jak zaprezentowała się aktorka.

Zobacz także:  Kate Winslet zdradziła sekret swojego wyglądu. Jak dba o urodę?

Kate Winslet bez makijażu w nowej kampanii L'Oreal

L'Oreal Paris przygotował wyjątkowy projekt, świętując miesiąc zwiększenia poczucia własnej wartości. Wzięła w nim udział Kate Winslet, która z tej okazji pokazała się bez makijażu.

Redakcja poleca

Każda z gwiazd, które pojawiły się w kampanii, wyjaśnia, co dla niej oznacza fraza "Jestem tego warta". Kate z tej okazji postanowiła pokazać, że nie zawsze wygląda tak jak na czerwonym dywanie. 

Aktorka na początku wystąpiła w idealnie uczesanych włosach i perfekcyjnym makijażu. W pewnym momencie jednak postanowiła zmyć make-up i zaprezentowała się w naturalnej wersji. 

Najtrudniejszą częścią, naprawdę trudną częścią dla nas wszystkich, jest zdanie sobie sprawy, jak czuć się wyjątkowo bez tego wszystkiego. Bo bądźmy szczerzy, nie wyglądam tak przez cały czas - powiedziała Kate. 

Sami zobaczcie to wyjątkowe nagranie. 

Zobacz także:  Catherine Zeta-Jones od lat cieszy się młodym wyglądem. Oto sekret jej pielęgnacji

Kampania L'Oreal Paris - "Lessons of Worth"

"Jesteś tego warta" to slogan L'Oreal Paris znany kobietom na całym świecie od lat. Teraz marka postanowiła pokazać im, że tak naprawdę nie chodzi w nim o perfekcyjny makijaż. 

Aby uczcić miesiąc podnoszenia poczucia własnej wartości, z radością udostępniamy zwiastun kampanii "Lekcje wartości", w której występują jedni z naszych najbardziej inspirujących ambasadorów - możemy przeczytać na instagramowym koncie marki.

W kampanii wzięli udział m.in. Kate Winslet, Jane Fonda, Helen Mirren, Andie MacDowell, Eva Longoria, Camila Cabello, a nawet Nikolaj Coster-Waldau. Codziennie na instagramowym koncie L'Oreal pojawia się kolejny filmik z udziałem innej gwiazdy, która mówi, czym jest dla niej slogan "Jesteś tego warta". Zobaczcie zwiastun tego wyjątkowego projektu. 

Zobacz także:  Salma Hayek skończyła 55 lat. Aktorka zdradza, jak dba o młody wygląd skóry

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: thesun.co.uk/Instagram