Obserwuj w Google News

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Wiemy, jak aktorka dba o urodę i sylwetkę

2 min. czytania
29.10.2021 07:50
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie, na którym jest bez makijażu. Może pochwalić się naprawdę gładką cerą. Jak dba o wygląd swojej twarzy i ciała?

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jak dba o urodę i figurę?
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Skrzynecka pod koniec tego roku skończy 51 lat. Zawsze roześmiana aktorka promienieje i należy do grona gwiazd, które pięknie się starzeją. Choć rzadko publikuje zdjęcia, na których jest bez makijażu, tym razem zrobiła wyjątek. Dzięki temu możemy zobaczyć, że gwiazda ma naprawdę gładką cerę. Wiemy, co Kasia Skrzynecka robi, żeby zachować skórę w idealnym stanie. Okazuje się, że ma kilka ulubionych zabiegów, ale duży wpływ na jej wygląd ma także zdrowe odżywianie - produkty, po które sięga, korzystnie oddziałują na jej twarz i figurę. 

Zobacz także:  Beata Kozidrak zdradziła sekret swojej figury. Unika produktów, które trudno wyeliminować

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Jaki jest sekret jej urody?

Katarzyna Skrzynecka z reguły stawia na mocny makijaż. Przyzwyczaiła nas zatem do swojego wizerunku w pełnym make-upie. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Redakcja poleca

Aktorka opublikowała na instagramowym koncie zdjęcie, na którym nie ma makijażu. Dla porównania zestawiła je ze swoim telewizyjnym wizerunkiem. 

Skóra gwiazdy jest gładka i odpowiednio nawilżona. Widać zatem, że aktorka nie zapomina o codziennej pielęgnacji, ale ma też swoje ulubione zabiegi, z których korzysta minimum raz do roku.

Kasia Skrzynecka w jednym z instagramowych postów opisała swoją ulubioną rutynę pielęgnacyjną. 

Tylko raz do roku, gdy jestem tu na kilka dni, pozwalam sobie na luksus zabiegów dla ciała i relaksu na rytuałach ayurwedyjskiego (Abhayanga Shirodara) lub polinezyjskiego (Lomi Lomi) SPA. Pełna harmonia i wyciszenie - napisała.

Artystka wie doskonale, że idealny wygląd można osiągnąć wyłącznie poprzez zdrowe odżywianie. Stosuje popularną dietę, na której udało jej się zrzucić około 20 kg. 

Zobacz także:  Justyna Steczkowska ma zjawiskową figurę. Teraz zdradziła jej sekret

Jak Katarzyna Skrzynecka dba o figurę?

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie bardzo schudła. Portal viva.pl podaje, że aktorka zawdzięcza to diecie dr Dąbrowskiej, która opiera się głównie na warzywach i owocach. Te natomiast, jak wiemy, mają pełno witamin i minerałów, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie i wygląd. 

Dieta Skrzyneckiej nie jest jednak typowym postem Dąbrowskiej. Aktorka dba o to, żeby dostarczać sobie wszystkich wartości odżywczych. Jej jadłospisu pilnuje oczywiście jej mąż, Marcin Łopucki, który jest trenerem personalnym. 

Zobacz także:  Adele jest na diecie, ale ma swoje słabości. Ten posiłek je przynajmniej raz w tygodniu

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: plotek.pl/viva.pl