Obserwuj w Google News

Kasia Tusk w dżinsach z sieciówki! Kosztują jedynie 60 zł

1 min. czytania
17.09.2019 14:54
Zareaguj Reakcja

Blogerka zamieściła w sieci zdjęcie swojej najnowszej stylizacji. Znów ma na sobie ubrania z sieciówki!

Kasia Tusk
fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk co niedzielę publikuje na swoim bloku wpis z cyklu "Look of the day". Zwykle jest to stylizacja, którą w danym tygodniu miała na sobie. Czasem blogerka stawia na stroje, które wybiera na spacer. Czasem jednak pokazuje nieco bardziej eleganckie rozwiązania, które towarzyszą jej w pracy.

Ostatnia stylizacja Kasi szczególnie przypadła do gustu jej fanom. Zobaczcie, co wybrała na spacer z dzieckiem.

Redakcja poleca

Kasia Tusk w dżinsach z H&M

Kasia Tusk poczuła już jesień i wyciągnęła z szafy eleganckie płaszcze oraz długie spodnie. Na jeden z ostatnich spacerów z córeczką wybrała casualową, ale niezwykle efektowną stylizację. Gwiazda postawiła na ubrania własnej marki, ale też na propozycje sieciówek!

Tusk tym razem sięgnęła po modny płaszcz MLE Collection, który bez wątpienia będzie hitem tej jesieni. Do tego dobrała biały t-shirt i przetarte dżinsy z dziurami z popularnej sieciówki H&M!

Okazuje się, że ten model można kupić jeszcze w sieci za niecałe... 60 zł! Tusk uzupełniła stylizację najmodniejszymi butami sezonu. Za jej konkretny model zapłacicie ok. 400 zł.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.            

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju