Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa w bluzce polskiej marki. Gwiazdy pokochały ten model!

1 min. czytania
03.09.2019 09:30
Zareaguj Reakcja

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie w modnej stylizacji. Ma na sobie bluzkę polskiej marki!

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. 20-latka zagrała już w kilku serialach i kilku pełnometrażowych produkcjach. Niebawem będziemy mogli oglądać nową produkcję z jej udziałem. W "Zawsze warto" zagrała ona u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej.

Gwiazda chętnie też udziela się w mediach społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcie wywołało niemałą furorę. Wszystko ze względu na modną stylizację!

Julia Wieniawa w bluzce MISBHV

Wieniawa uchodzi za jedną z najmodniej ubranych gwiazd. Aktorka wie, co w modowej trawie piszczy. Chętnie łączy projekty polskich marek z elementami pochodzącymi z kolekcji znanych domów mody.

Niedawno gwiazda zaprezentowała na Instagramie stylizację, w której połączyła wszystkie te elementy. Postawiła wówczas na biały termiczny top marki MISBHV, do którego dobrała oryginalne dżinsy z wysokim stanem i ściągaczami u dołu. Całość uzupełniła różową torebką Chanel.

Uwagę jej fanów szczególnie przyciągnęła bluzka MISBHV - tę polską markę pokochały gwiazdy (również te zagraniczne). Za model, który miała na sobie Julia, trzeba zapłacić ponad 500 zł.

Jak wam się podoba taki strój?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.        

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju