Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa pokazała swój trik na powiększenie ust. Robi to przy pomocy makijażu

2 min. czytania
09.12.2021 09:30
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa często dostaje pytania o to, czy powiększyła usta. Młoda artystka zdradziła, że taki efekt uzyskuje dzięki odpowiedniemu makijażowi.

Julia Wieniawa powiększyła usta przy pomocy makijażu. Zdradziła swój trik
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Julia Wieniawa to młoda gwiazda, która zyskała już ogromną popularność. Jej profile w mediach społecznościowych obserwują różne osoby, które niekiedy doszukują się znaków, że aktorka ingerowała w swoją urodę. Zazwyczaj pytania od fanów dotyczą ust gwiazdy. Julia doskonale wie bowiem, co zrobić, żeby jej wargi wyglądały na pełniejsze. Nie warto jednak doszukiwać się u niej efektów zabiegów medycyny estetycznej - aktorka powiększa usta przy pomocy makijażu. Teraz zdradziła swój trik.

Zobacz także:  Julia Wieniawa zdradziła sposób na świetlistą cerę. Sekret aktorki tkwi w jednym produkcie

Julia Wieniawa powiększyła usta przy pomocy makijażu

Julia Wieniawa wielokrotnie już odnosiła się do tego, że nie ingerowała w swoją urodę. Nie ukrywa jednak, że zdarza jej się powiększać usta. Robi to przy pomocy makijażu.

Redakcja poleca

Na jej profilach w mediach społecznościowych ponownie pojawiły się komentarze dotyczące ust aktorki. Wieniawa postanowiła dosadnie na nie odpowiedzieć.

Julia opublikowała na TikToku nagranie, w którym wyraźnie daje do zrozumienia, że nigdy nie powiększała ust przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej. 

Nie wiem, ile razy jeszcze będę musiała to udowadniać, że nie robiłam nigdy ust... Proszę bardzo, tak wyglądają moje naturalne usta, mogę je marszczyć, robić dzióbki (...) nie ma tutaj nic - powiedziała w nagraniu.

Następnie Julka postanowiła pokazać, co sprawia, że jej usta wydają się pełniejsze. Okazuje się, że ma swój domowy sposób na optyczne powiększenie warg. 

Zobacz także:  Julia Wieniawa już nie ma nic wspólnego z Jusee. Dlatego nie promuje kosmetyków marki

Trik Wieniawy na większe usta

Do powiększenia ust przy pomocy triku Julii Wieniawy będziecie potrzebować: ulubionej konturówki w kolorze brązowym oraz błyszczyka. 

Konturówką obrysowujemy kontur ust, odrobinę wyjeżdżając poza wargi - dzięki temu usta automatycznie staną się większe. Następnie delikatnie wypełniamy je kolorem po bokach. Na końcu nakładamy błyszczyk, który dodatkowo powiększa usta i jednocześnie rozsmarowuje konturówkę. 

Zobacz także:  Powiększają usta za pomocą zalotki. Ten niebezpieczny trend podbija internet

Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródło: TikTok