Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa już nie ma nic wspólnego z Jusee. Dlatego nie promuje kosmetyków marki

2 min. czytania
17.11.2021 11:59
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa swego czasu angażowała się w promowanie kosmetyków Jusee. Teraz aktorka przyznała, że drogi jej i marki się rozeszły.

Julia Wieniawa już nie ma nic wspólnego z Jusee. Nie promuje kosmetyków marki
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa to artystka młodego pokolenia, która jest nie tylko aktorką i piosenkarką - sama określa się również mianem "girl boss", czego z pewnością nie można jej odmówić. To bowiem przedsiębiorcza kobieta z głową pełną pomysłów. Właśnie dlatego w minionym roku na rynku pojawiły się dwie marki sygnowane jej nazwiskiem - Jusee Cosmetics oraz Lemiss. O ile druga cały czas się rozwija i Julka nieustannie promuje jej produkty, o tyle pierwsza z nich musi poradzić sobie już bez Wieniawy. Zobaczcie, co takiego się stało, że aktorka postanowiła zrezygnować ze współpracy z Jusee. 

Zobacz także:  Julia Wieniawa zdradziła sposób na świetlistą cerę. Sekret aktorki tkwi w jednym produkcie

Julia Wieniawa o tym, dlaczego nie promuje kosmetyków Jusee

Być może nie wiedzielibyśmy nic o rozstaniu gwiazdy z firmą kosmetyczną, gdyby nie czujni internauci. Coraz więcej z nich dopytywało bowiem, dlaczego Julka nie promuje już kosmetyków Jusee. Wcześniej bowiem aktorka dość często pokazywała, jak maluje się produktami marki. 

Redakcja poleca

Ostatecznie portal pudelek.pl zapytał Wieniawę o jej współpracę z Jusee. Okazuje się, że ta należy już do przeszłości. 

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały - przyznała w rozmowie z portalem plotkarskim. 

W dalszej części rozmowy aktorka dodała jednak, że nie pokłóciła się z pozostałymi twórcami marki i bardzo im kibicuje.

Zobacz także:  Weronika Rosati wydaje swoją markę kosmetyków do pielęgnacji. To naturalne produkty

Julia Wieniawa odeszła z Jusee po roku współpracy

Julia Wieniawa zdradziła, jaki był powód jej odejścia z Jusee. Okazuje się, że ten projekt nie był bliski jej sercu tak jak Lemiss.

To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię. Mimo wszystko cieszę się, że współtworzyłam podwaliny tej marki i bez względu na układ właścicielski życzę tej firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów. Tymczasem z ogromną pasją i miłością angażuję się w moją firmę Lemiss, którą współtworzę z moją przyjaciółką - dodała Julka.

Przypomnijmy, że Lemiss to marka odzieżowa, w której możemy znaleźć stylowe sety do uprawiania sportu. W ofercie firmy dostępne są także spodenki, t-shirty i bluzy. 

Zobacz także:  Ulubiony krem Lewandowskiej zwalcza zmarszczki i głęboko nawilża skórę. Efekt cię zachwyci

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: pudelek.pl