Obserwuj w Google News

Okrzyknięto ją najseksowniejszym kierowcą autobusu. Złośliwi twierdzą, że jest zbyt piękna na ten fach

2 min. czytania
23.03.2021 09:23
Zareaguj Reakcja

Ta kobieta ma 24 lata i już jest profesjonalnym kierowcą. Często spotyka się jednak z opiniami, że jest zbyt piękna na ten zawód.

Seksowna kobieta kieruje autobusem
fot. Shutterstock

Niemal w każdym zawodzie znajdziemy kobiety, które zachwycają swoją urodą. Najpiękniejsza stewardessa czy najseksowniejsza lekarka to całkiem normalne zjawisko. Mało kto jednak spodziewał się, że tak piękne kobiety pracują także jako... zawodowi kierowcy. A jest ich naprawdę sporo. Jedną z nich jest 24-letnia Jodie Leigh Fox. To właśnie ona została uznana za najseksowniejszego kierowcę na świecie. Niektórzy złośliwi internauci twierdzą jednak, że jest za ładna na ten zawód. Sami zobaczcie, jak się prezentuje.

Zobacz także: Ta 22-latka została uznana za najseksowniejszą kasjerkę świata. Zobaczcie, jak wygląda

Jodie Leigh Fox to najseksowniejszy kierowca autobusu na świecie

Jodie od małego pasjonowała się motoryzacją. Gdy tylko zobaczyła ogłoszenie o pracę na stanowisko kierowcy autobusu miejskiego, wiedziała, że to oferta dla niej.

Redakcja poleca

Gdy miała 21 lat, ukończyła kurs kierowania tego typu pojazdami. Potrafi prowadzić nie tylko zwykłe autobusy. Od czasu do czasu zasiada za kierownicą limuzyn, dużych autokarów, a nawet autobusów piętrowych. 

Jodie spotyka się z wieloma przychylnymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Niestety zdarzają się też tacy, którzy uważają, że jest za ładna na ten zawód. 

Spotykam się z wieloma komentarzami - głównie ze strony mężczyzn. Kiedy wsiadają do autobusu, reakcja zawsze jest taka sama. (...) Wiele osób powiedziało mi, że jestem zbyt ładna, żeby kierować autobusem. Ale spotykam się też z miłymi komentarzami ze strony kobiet, które komplementują moje paznokcie, włosy lub makijaż - opowiadała Jodie w rozmowie z "Daily Mail".

Najważniejsze, że kocha to, co robi. Sami zobaczcie, jak wygląda Jodie. Więcej informacji na jej temat znajdziecie poniżej. 

Zobacz także: Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią świata. Ma 50 lat i niesamowitą figurę

Kim jest Jodie Leigh Fox? 

Choć Jodie od małego interesowała się samochodami, nie zawsze brała pod uwagę tę ścieżkę zawodową kariery. Zanim została kierowcą, była opiekunką do dzieci. 

Dziś ma 24 lata i możemy spotkać ją w komunikacji miejskiej w Brentwood w hrabstwie Essex. Jodie chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, ale popularność zyskała przede wszystkim dzięki TikTokowi. W aplikacji obserwuje ją już ponad 40 tysięcy użytkowników. 

Zobacz także: Wybrano najseksowniejsze zawody świata. To, czym się zajmujesz, może pomóc ci znaleźć partnera

Oto najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć. 

Oto najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Pierwsze trzy miejsca mogą was zaskoczyć

Źródło: Dailymail.co.uk