Obserwuj w Google News

Jennifer Aniston zdradziła sekret młodego wyglądu! Jest bardzo kontrowersyjny

2 min. czytania
21.02.2020 11:09
Zareaguj Reakcja

Jennifer Aniston ma 51 lat, ale wygląda jak 30-latka! Okazuje się, że stosuje prosty trick, który pomaga jej zachować młody wygląd. Jest dość kontrowersyjny.

Jennifer Aniston w białej satynowej sukience na gali SAG Awards 2020
fot. Rex Features/East News

Jennifer Aniston 11 lutego świętowała swoje 51. urodziny. Aż trudno uwierzyć, że aktorka ma już tyle lat! Jest doskonałym przykładem na to, że wiek to jedynie liczba. Jennifer wciąż prezentuje się rewelacyjnie, o czym świadczą chociażby zdjęcia z jej ostatniej sesji. Musi jednak stosować specjalne tricki, żeby zachować tak młody wygląd. Okazuje się, że jeden z nich, choć często stosowany przez gwiazdy, jest bardzo kontrowersyjny! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Jennifer Aniston zrobiła sobie gorące zdjęcia z okazji urodzin. Trudno uwierzyć, że ma 51 lat!

Jennifer Aniston zdradziła sekret młodego wyglądu

Jennifer Aniston prezentuje się jak 30-latka! Niewiele zmieniła się od czasów swojego występu w kultowym serialu "Przyjaciele"

Redakcja poleca

Okazuje się, że aktorka ma szczególny sposób na zachowanie młodego wyglądu. W wywiadzie dla magazyny "Vogue" przyznała bowiem, że przemywa twarz zimną wodą z lodem. I to 25 razy dziennie! 

To stary trick, który jeszcze Joan Crawford stosowała do pobudzenia swojej skóry - przyznała Jen. 

Joan Crawford to dawna amerykańska aktorka, z której jak widać teraz gwiazdy biorą przykład. Stosowanie wody z lodem do pielęgnacji twarzy jest szczególnie popularne w Skandynawii. Norweżki i Dunki od niepamiętnych czasów stosują tę metodę na piękny i młody wygląd.

hdglidueD
 
LGEDLedgeD
 
UEDHiueldh

Woda z lodem pomaga odżywić twarz, ponieważ ją tonizuje, a jednocześnie sprawia, że znika z niej opuchlizna, np. po przebudzeniu. Zapobiega powstawaniu linii mimicznych i zmarszczek, pobudza skórę i zapobiega powstawaniu wągrów oraz innych niedoskonałości. Czy jednak stosowanie jej 25 razy dziennie jest bezpieczne? 

Wiadomo, że wszystko w nadmiarze szkodzi. Dlatego też wodę z lodem warto stosować w ograniczonych ilościach, żeby nie ryzykować odmrożeniami i zapaleniem nerwów. Taki okład na twarz najlepiej ograniczyć do stosowania rano i wieczorem.

Zobacz także: Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem?! Aktorka zamieściła wymowny komentarz

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!