Obserwuj w Google News

Jak zrobić równą kreskę na oku eyelinerem? Pomoże ci w tym banalny trik z TikToka

2 min. czytania
06.10.2021 09:25
Zareaguj Reakcja

Kreska na oku to dla wielu z nas jeden z nieodłącznych elementów codziennego makijażu. Jednocześnie to także make-up, z którego wykonaniem ma problem najwięcej kobiet. W zrobieniu idealnej kreski eyelinerem pomoże teraz ten banalny trik z TikToka.

Jak zrobić równą kreskę na oku eyelinerem? Sprawdź ten trik z TikToka
fot. SHUTTERSTOCK

TikTok to prawdziwa kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o nietuzinkowe sposoby na makijaż. W tym popularnym serwisie można znaleźć przeróżne triki; przeważnie są proste do wykonania, a mimo to znacznie mogą ułatwić codzienny make-up. W tym artykule znajdziecie sposób z TikToka, jak zrobić równą kreskę na oku.

Redakcja poleca

Jak zrobić równą kreskę na oku eyelinerem? Sprawdź ten trik z TikToka

Kreska na oku to jeden z najpopularniejszych elementów makijażu, zarówno tego codziennego, jak i wieczorowego. Tego typu make-up potrafi zmienić nasze spojrzenie na bardziej wyraziste, a ponadto nadać "pazura" naszemu lookowi.

Choć wykonanie kreski na powiece eyelinerem mogłoby się wydawać dość proste, to dla wielu z nas jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeśli chcemy, żeby nasz makijaż wyszedł za zewnętrzne kąciki oczu. Na szczęście i tu z pomocą przychodzi nam trik z TikToka.

Autorką tego nietuzinkowego sposobu na równą kreskę na powiece jest "Youngcouture", która specjalizuje się w tematach urodowych. Kobieta jest niezwykle popularna w sieci - jej konto na TikToku obserwuje 2,4 mln osób! Sprawdźcie, jaki jest trik influencerki na idealną kreskę na oku.

Trik z TikToka na równą kreskę na powiece

Do wykonania tego triku makijażowego niezbędne nam będą dwie rzeczy. Chodzi o eyeliner (tiktokerka używa w pisaku, ale dobrze sprawdzi się też w pędzelku) oraz... małe nożyczki.

Sprawdź też:  Chcesz zrobić domowy eyeliner? Wyróbuj najlepszy przepis składający się z 2 składników

"Youngcouture" lekko otwiera nożyce, a następnie przykłada je do zewnętrznego kącika oka. Później starannie wypełnia pusty środek eyelinerem. Na koniec już samodzielnie, bez żadnej pomocy, dorysowuje kreskę na powiece. 

Przy wykonywaniu tego triku należy uważać, żeby przez przypadek nie wsadzić sobie nożyczek do oka. Pamiętajmy, żeby trzymać je w bezpiecznej odległości od gałki.

RadioZET.pl