Obserwuj w Google News

Jak wygląda naturalny kolor włosów księżnej Kate? Takiej jej nie pamiętacie

2 min. czytania
09.12.2021 14:31
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate jest wierna brązowemu odcieniowi włosów, ale co jakiś czas eksperymentuje z fryzurami. Zobaczcie, jak wygląda naturalny kolor jej kosmyków.

Jak wygląda naturalny kolor włosów księżnej Kate? Takiej jej nie pamiętacie
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate ma różne sekrety swojej urody. Uroku bez wątpienia dodaje jej jednak fryzura. Choć żona Williama od lat ma brązowe włosy, co jakiś czas zaskakuje ich odświeżoną barwą - np. je rozjaśnia. Od czasu do czasu też przycina swoje kosmyki, a nawet decyduje się na grzywkę. Od dzieciństwa lubiła eksperymentować z fryzurami, co możemy zobaczyć na jej starych zdjęciach. Właśnie dzięki nim jesteśmy też w stanie dowiedzieć się, jaki jest naturalny kolor włosów księżnej Kate. Sami zobaczcie.

Zobacz także:  Księżna Kate zaskoczyła fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Jak wygląda naturalny kolor włosów księżnej Kate? Takiej jej nie pamiętacie

Księżna Kate ostatnio ma złociste pasma na kosmykach. Nie zawsze jednak tak było. Okazuje się, że jej naturalne włosy są znacznie ciemniejsze.

Redakcja poleca

W sieci możemy znaleźć zdjęcia księżnej z dzieciństwa. Wówczas miała brązowe włosy wpadające wręcz w czekoladowy odcień. 

Kate od dziecka jednak eksperymentowała z fryzurami. Już w szkole podstawowej miała na głowie zarówno grzywkę, jak i klasycznego boba. Co ciekawe, obie te fryzury w tym roku wróciły do łask. Sporo dziewczynek nadal decyduje się na takie uczesanie, choć sama Kate jest już wierna długim pasmom.

Zobaczcie, jak żona Williama wyglądała w dzieciństwie. 

Zobacz także:  Księżna Kate bez makijażu. Zachwyciła poddanych swoją naturalnością

Księżna Kate z grzywką w szkole podstawowej
fot. Splash News/EAST NEWS
Księżna Kate w bobie w szkole podstawowej
fot. Splash News/EAST NEWS

Jak księżna Kate dba o włosy?

Księżna Kate zawsze cieszy się nienagannym uczesaniem. To przede wszystkim zasługa odpowiedniej pielęgnacji włosów, którą stosuje każdego dnia. 

Podstawą fryzury Kate jest odpowiednie ułożenie podkręcających się włosów. Stosuje do tego specjalny krem marki Kiehl's, którym jest w stanie odpowiednio wymodelować kosmyki. Kate nie zapomina też o pudrach i olejkach, które nadają jej pasmom blasku. 

Zobacz także:  Księżna Kate nie stosuje botoksu. Jej gładka cera to zasługa tego kosmetyku

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News