Obserwuj w Google News

Jak szybko złożyć piżamę? Poznaj ten trik z TikToka

Weronika Misiuk
2 min. czytania
02.03.2022 15:44
Zareaguj Reakcja

Zastanawiasz się, jak łatwo złożyć piżamę? Ten trik sprawi, że w twojej szafie zawsze będzie panował porządek.

Piżama
fot. Shutterstock

Domowe triki dotyczące organizacji domu mogą okazać się niezwykle przydatne w codziennych sytuacjach. Wiele tego typu porad można znaleźć na TikToku. Jedna z użytkowniczek tej platformy podzieliła się swoim sposobem na szybkie złożenie piżamy. Ten trik jest niezastąpiony podczas sprzątania szafy lub pakowania walizki podróżnej.

Redakcja poleca

Triki z TikToka: jak szybko złożyć piżamę?

Ten trik z TikToka na szybkie złożenie piżamy pomoże ci zapanować nad bałaganem i zaoszczędzić trochę miejsca w twojej garderobie. Możesz być pewny, że będziesz sięgać po niego częściej.

W pierwszej kolejności tiktokerka umieszcza spodnie na rozłożonej koszulce i składa je trzykrotnie. Dolną część bluzki delikatnie chowa pod spód, a jej boki zawija do środka w taki sposób, aby nachodziły na nogawki spodni. Następnie przechodzi do składania rękawów. Zawija piżamę trzykrotnie na kształt prostokąta. Na koniec chwyta powstałą kieszonkę i przewraca ją na drugą stronę. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku.

Zobacz także: Jak szybko złożyć skarpetki, aby zaoszczędzić trochę miejsca w komodzie? Oto łatwy sposób

Domowe porady: jak utrzymać porządek w szafie?

Utrzymanie porządku w szafie może być czasochłonne, ale istnieją sposoby, dzięki którym będzie to łatwiejsze. Przede wszystkim postaraj się, aby każde ubranie miało swoje stałe miejsce. Mniejsze elementy garderoby jak rękawiczki czy paski możesz trzymać w oddzielnych pudełkach. Przydatne są również specjalne organizery, które warto zawiesić na drzwiach szafy.

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET