Obserwuj w Google News

Nie masz zalotki, a chcesz podkręcić swoje rzęsy? Możesz skorzystać z... łyżeczki

1 min. czytania
23.02.2021 09:00
Zareaguj Reakcja

Podkręcone rzęsy wyglądają zmysłowo i dodają uroku. Taki efekt można uzyskać oczywiście za pomocą popularnej zalotki. Co jednak wtedy, gdy nie mamy jej w domu? Okazuje się, że jednym ze sposobów na pięknie podkręcone rzęsy jest użycie małej łyżki. 

Jak podkręcić rzęsy bez zalotki? Możesz skorzystać z... łyżeczki
fot. SHUTTERSTOCK

Podkręcone, piękne rzęsy to marzenie setek kobiet. Niestety nie dla wszystkich z nas matka natura była tak hojna. W takiej sytuacji wiele osób, żeby uzyskać pożądany efekt, decyduje się na użycie popularnej zalotki. Jeśli jednak nie mamy jej akurat pod ręką, a chcemy, żeby nasze rzęsy wyglądały zmysłowo, warto skorzystać z innego produktu. Okazuje się, że przydatna może być... łyżeczka.

Redakcja poleca

Sposób na podkręcone rzęsy: użyj łyżeczki zamiast zalotki

Podkręcanie rzęs za pomocą metalowej łyżeczki jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest odpowiednie rozgrzanie sztućca. Można to zrobić na dwa sposoby - suszarką lub poprzez trzymanie małej łyżki nad wrzątkiem. Bardzo ważne jest, aby przed użyciem sprawdzić, czy nie jest za gorąca. 

Kolejnym krokiem jest przyłożenie sztućca (wypukłą częścią) do naszych umalowanych wcześniej rzęs i przytrzymanie je palcami przez kilka sekund. Jeśli za pierwszym razem nie osiągniemy wymarzonego efektu, możemy powtórzyć czynność. 

Jak podaje portal Kobieta.pl, fanką tego sposobu jest australijska modelka Miranda Kerr, która uważa, że zbędne jest wydawanie pieniędzy na zalotki, kiedy o wiele lepiej spisuje się zwykła kuchenna łyżeczka.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl