Obserwuj w Google News

Ten trik z TikToka sprawi, że będziesz wyglądała młodziej. Wystarczy jeden kosmetyk

2 min. czytania
09.02.2021 11:59
Zareaguj Reakcja

Makijaż potrafi zdziałać cuda. Dzięki temu jednemu kosmetykowi będziesz wyglądać kilka lat młodziej.

Młoda blondynka maluje się korektorem przed oświetlonym lustrem
fot. Shutterstock

Istnieją różne sposoby na to, żeby się odmłodzić. Oczywiście popularne są zabiegi medycyny estetycznej. Nie każda z nas jednak chce zdecydować się na taką ingerencję w wygląd. Zwłaszcza że są również naturalne sposoby na to, żeby odjąć sobie kilka lat. Wystarczy postawić na odpowiedni makijaż. Okazuje się, że już jeden popularny kosmetyk jest w stanie nas odmłodzić i daje rewelacyjny efekt liftingu. Nic więc dziwnego, że ten banalny trik podbija TikToka. Zobaczcie sami, jak w prosty sposób zapewnić sobie młody wygląd.

Zobacz także: Ten trik makijażowy zapewni ci błyskawiczny efekt liftingu. Wystarczy jeden kosmetyk

Jak odmłodzić się makijażem? Wystarczy jeden kosmetyk

Ten produkt niemal każda z nas ma w swojej kosmetyczce. Wiemy, że potrafi zdziałać cuda, ale mało która z nas zdaje sobie sprawę z tego, że możemy się nim odmłodzić. 

Redakcja poleca

Chodzi o korektor. Okazuje się, że teraz będziemy nim przykrywać nie tylko uciążliwe cienie pod oczami. Warto go zastosować także w celach liftingujących.

Ten trend podbija TikToka. Jego użytkowniczki przy użyciu korektora odmładzają się nawet o kilka lat. 

Wystarczy nałożyć odrobinę kosmetyku pod okiem, w jego kąciku oraz przy ustach i odrobinę przy nosie. Następnie rozcieramy go przy pomocy beauty blendera. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekt liftingu na twarzy. 

Poniżej możecie zobaczyć, jak ten trik stosują tiktokerki. 

Zobacz także: Masz opadającą powiekę? Te triki makijażowe mogą ci pomóc

Jak odmłodzić się makijażem?

Nie tylko korektor jest w stanie dać nam odmładzające efekty. Równie dobrze sprawdzi się bronzer. Dlatego, jeżeli chcecie zapewnić sobie efekt liftingujący, koniecznie połączcie oba te kosmetyki. 

Uważajcie natomiast na zbyt dużą ilość pudru, róż oraz ciemne pomadki. Tego typu kosmetyki mogą przynieść bowiem efekty odwrotne do zamierzonych. 

Zobacz także: Nie nakładaj pudru na zmarszczki! Oto prawidłowa technika wykonywania makijażu odmładzającego

Niektóre zagraniczne gwiazdy uwielbiają operacje plastyczne i otwarcie się do nich przyznają. Nie wszystkim jednak wychodzą one na dobre.

Te gwiazdy przeszły tyle operacji plastycznych, że już nie przypominają dawnych siebie