Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska zachwyca pięknym i młodym wyglądem. Wiemy, czemu go zawdzięcza

2 min. czytania
17.09.2021 14:10
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska mimo upływu lat zupełnie się nie zmienia. Artystka zdradziła, czemu zawdzięcza swój młody wygląd. Będziecie zaskoczeni.

Jak Natalia Kukulska dba o młody wygląd skóry? Znamy jej sposoby
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Natalia Kukulska od lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. I choć czas pędzi nieubłaganie, na nią oddziałuje naprawdę dobrze. Artystka w tym roku skończyła 45 lat, a wciąż prezentuje się rewelacyjnie i młodo. Gdy opublikowała zdjęcie z córką, wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że wyglądają jak siostry. Natalia Kukulska w jednym z wywiadów zdradziła, jak udaje jej się zachować młody wygląd skóry. Co ciekawe, wokalistka nie stosuje żadnych specjalistycznych zabiegów, a nawet kosmetyków. Sami zobaczcie.

Zobacz także:  Doda zdradziła, jak dba o młody wygląd skóry. "Żadnych kosmicznie drogich kremów"

Jak Natalia Kukulska dba o młody wygląd skóry?

Każda gwiazda ma swoje sposoby na zachowanie młodego wyglądu. Jedne stosują zabiegi medycyny estetycznej, inne nie rozstają się z drogimi kremami przeciwzmarszczkowymi. Natalia Kukulska natomiast nie należy do żadnej z tych grup. 

Redakcja poleca

Wokalistka wychodzi z założenia, że najważniejsze jest to, co robimy dla swojego ducha. Dlatego też relaksację stawia na pierwszym miejscu, żeby zadbać o młody wygląd. 

Nie mam hopla na tym punkcie. Raczej wydaje mi się, że wypoczynek - taki jak ruch, pójście do lasu na spacer, odreagowanie czasu z rodziną, z bliskimi, rozmowy, przyjaciele, czytanie książki, oglądanie filmu - lepiej robi, niż wklepywanie kolejnej maseczki - powiedziała artystka w rozmowie z "Kozaczkiem". 

Potwierdzenie tego możemy znaleźć na instagramowym koncie Natalii. Kukulska często pokazuje zdjęcia z rodzinnych wakacji. Możemy zobaczyć jej sposoby na relaks i piękny wygląd. Wśród nich znajduje się joga, która odmładza i ma zbawienny wpływ na całe nasze ciało

Zobacz także:  Beata Kozidrak zdradziła sekret swojej figury. Unika produktów, które trudno wyeliminować

Czy Natalia Kukulska stosuje zabiegi medycyny estetycznej? 

Dziennikarka portalu kozaczek.pl podczas wywiadu postanowiła zapytać Kukulską także o to, jaki jest jej stosunek do zabiegów medycyny estetycznej. Wiemy bowiem doskonale, że wiele jej koleżanek po fachu korzysta z pomocy chirurga. Sama Natalia jednak nie należy do tej grupy. 

Nie mam nic przeciwko temu (...), chociaż nie zawsze mi się podobają te zmiany, ponieważ czasami kobiety i mężczyźni korzystają z tego w sposób przerysowany. (...) Ja akurat nie jestem typem takiej osoby, nie stosuję medycyny estetycznej - powiedziała Kukulska. 

A wy jakie macie sposoby na zachowanie młodego wyglądu skóry?

Zobacz także:  Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą

Źródło: kozaczek.pl