Obserwuj w Google News

Pełniejsze usta w kilka minut? Ten trik działa niczym botoks

2 min. czytania
19.05.2023 15:52
Zareaguj Reakcja

Jak optycznie powiększyć swoje usta? Wypróbuj ten sposób jednej z tiktokerek. Będziesz zdumiona efektem.

Malowanie ust
fot. Shutterstock

Piękne, duże usta to marzenie wielu kobiet. Niektóre osoby poddają się różnym zabiegom, aby ich wargi nabrały pożądanego kształtu. Okazuje się, że w tym przypadku botoks nie jest jedynym rozwiązaniem. Warto wypróbować też różne makijażowe sztuczki, dzięki którym możemy poprawić ich wygląd w szybki i nieinwazyjny sposób. Jednym z takich trików podzieliła się pewna tiktokerka, do której nagrania dotarł portal thesun.co.uk.

Redakcja poleca

Prosty sposób na powiększenie ust

Bosch mieszkająca na co dzień w USA prowadzi profil na TikToku, na którym dzieli się m.in. różnymi wskazówkami dotyczącymi dbania o wygląd. Ostatnio pokazała, jak w łatwy sposób powiększyć swoje usta wyłącznie poprzez makijaż. Zaleca, aby zamiast tradycyjnej konturówki do ust w formie kredki, sięgnąć po pomadkę w brązowym odcieniu.

Wystarczy delikatnie obrysować nią wargi, następnie środek ust pomalować na różowy odcień i na koniec nałożyć na to błyszczyk. Zdaniem influencerki dzięki temu usta będą wydawały się większe bez konieczności stosowania wypełniacza. W dodatku uzyskamy całkiem naturalny efekt. Zobaczcie, jak to robi tiktokerka:

Zobacz także: Ten trend w makijażu będzie hitem lata. Influencerki go uwielbiają

Komentarze internautów

Nagranie opublikowane przez tiktokerkę szybko obiegło sieć. Do tej pory polubiło je już niemal 70 tysięcy osób. Pod filmem influencerki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu internautów stwierdziło, że chętnie sięgnie po ten trik podczas robienia makijażu:

Wow, to działa tak dobrze, że mnie przekonałaś!
 
Na pewno wypróbuję ten trik. - możemy przeczytać pod filmem.
 

Zobacz także: Domowa maska na suche usta. Tiktokerka pokazuje, jak nawilżyć wargi w 10 minut 

RadioZET.pl/thesun.co.uk