Obserwuj w Google News

Jak Julia Kamińska dba o figurę? Znamy sekret jej zgrabnej sylwetki

2 min. czytania
18.10.2021 12:24
Zareaguj Reakcja

Julia Kamińska zachwyca szczupłą sylwetką i zjawiskowym wyglądem. Aktorka ma swój sposób na zachowanie zgrabnej figury. Zobaczcie, jaki. 

Jak Julia Kamińska dba o figurę? Znamy sekret jej zgrabnej sylwetki
fot. VIPHOTO/East News

Minęło aż 13 lat, odkąd Julia Kamińska postawiła pierwsze kroki na planie serialu "BrzydUla". Choć aktorka zawsze odbiegała wyglądem od głównej bohaterki produkcji, teraz przeszła samą siebie. Julka ma zjawiskową cerę i każdego dnia promienieje. Najbardziej zachwyca jednak szczupłą sylwetką. Okazuje się, że przez te wszystkie lata bardzo dbała o swoją figurę. Wyeliminowała z diety niektóre produkty i nie zapomina o regularnych ćwiczeniach. Sami zobaczcie, jak Julia Kamińska dba o sylwetkę.

Zobacz także:  Julia Kamińska zdradziła, jak dba o skórę twarzy. Gwiazda "BrzydUli" ma swój pielęgnacyjny rytuał

Jak Julia Kamińska dba o figurę? Znamy sekret jej zgrabnej sylwetki

Julia Kamińska doskonale wie, co jest najważniejsze w dbaniu o sylwetkę. Gwiazda "BrzydUli" odżywia się zdrowo, ale też nie zapomina o regularnych ćwiczeniach, które wysmuklają jej ciało.

Redakcja poleca

Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami chwilami z planu "BrzydUli", ale też uchyla rąbka życia prywatnego. Ostatnio Julka opublikowała na swoim Instastory zdjęcia z wizyty na siłowni. Tym samym okazało się, że trenerem personalnym Julki jest Maciej Dąbrowski. Portal plotek.pl podaje, że mężczyzna współpracuje z różnymi gwiazdami, a sam stał się popularny dzięki swojemu udziałowi w programie "Love Island". 

Treningi siłowe to jednak nie wszystko. Julka Kamińska doskonale wie, że bez odpowiednio zbilansowanej diety nie da się utrzymać szczupłej sylwetki. Jakiś czas temu zdradziła fanom szczegóły swojego jadłospisu. Jak podaje portal wizaz.pl, aktorka postawiła na dietę wegańską - zrezygnowała z mięsa i produktów odzwierzęcych. 

Zobacz także:  Doda zdradziła sekret swojej figury. Unika kilku produktów, ale nie zawsze je zdrowo

Julia Kamińska - sekret urody

Julia Kamińska doskonale wie, że zgrabna sylwetka to nie wszystko, żeby zachwycać wyglądem. Dlatego aktorka dba także o stan swojej skóry. 

Julka ma codzienny rytuał pielęgnacyjny, do którego używa swoich ulubionych kosmetyków. Sięga głównie po naturalne, wegańskie produkty. Regularnie stosuje też zabieg, jakim jest mezoterapia igłowa - dzięki temu cieszy się nawilżoną i promienną cerą. 

Zobacz także:  Julia Kamińska ma swoje ulubione kosmetyki do włosów. Możecie je kupić w Rossmannie

Źródło: plotek.pl/wizaz.pl