Obserwuj w Google News

IKEA wprowadza do sprzedaży tęczową torbę FRAKTA

1 min. czytania
30.05.2019 12:22
Zareaguj Reakcja

Kultowa niebieska torba szwedzkiej marki przeszła metamorfozę. Teraz będzie miała kolory tęczy. Wszystko w słusznej sprawie.

IKEA
fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

IKEA to najpopularniejszy sklep meblowy na świecie. Szwedzka sieć słynie z tego, że oferuje różnorodne meble, a także dodatki w szerokim zakresie cen, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Meblowy gigant słynie również z tego, że często w swoich kampaniach odnosi się do bieżących wydarzeń i sytuacji polityczno-społecznej. Nie inaczej było w tym przypadku.

Redakcja poleca

IKEA wprowadza do sprzedaży tęczową torbę FRAKTA

IKEA wprowadza w USA kultową torbę FRAKTA w kolorach tęczy. Przypominamy, że do tej pory występowała ona w charakterystycznym niebieskim kolorze.

W ten sposób IKEA wyraża swoje poparcie dla środowisk LGBT. Dochód ze sprzedaży kultowej torby w tęczowych barwach marka zamierza przeznaczyć na cele charytatywne.

Kolorowa torba będzie dostępna przez cały czerwiec w amerykańskich oddziałach IKEA. Pieniądze ze sprzedaży torby zostaną przeznaczone na rzecz Human Rights Campaign Foundation - fundacji, która walczy o równość lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transseksualnych.

 

Ten dom przysyłają w... paczce! Kosztuje niewiele ponad 30 tysięcy, a jego budowa zajmuje zaledwie 3 dni. Czy tak wygląda przyszłość?

Ten dom przysyłają w paczce. Kosztuje niewiele ponad 30 tysięcy, a jego budowa zajmuje 3 dni