Obserwuj w Google News

To najmodniejszy wzór na paznokciach. Sprawdź, jak wykonać hybrydowe ombre!

2 min. czytania
Aktualizacja 29.04.2020
29.04.2020 14:18
Zareaguj Reakcja

Hybrydowe ombre na paznokciach daje naprawdę piękny efekt. Ten ponadczasowy wzór świetnie sprawdzi się wiosną oraz latem. Sprawdź, jak go wykonać!

ombre paznokcie
fot. Shutterstock

Wzór ombre na paznokciach to jedna z najmodniejszych w tym sezonie. Okazuje się, że jest bardzo prosta w przygotowaniu.

Można ją nosić zarówno latem, jak i zimą. Kolory, które wybierzecie, powinny podobać się wam i jednocześnie pasować do siebie.

Sprawdźcie, jak w prosty sposób wykonać paznokcie ombre.

Redakcja poleca

Hybryda ombre - krok po kroku

Najpierw trzeba wybrać, jakimi kolorami chcemy pomalować paznokcie. Warto zdecydować się na hybrydę, dzięki temu stylizacja paznokcia znacznie dłużej się utrzyma i będzie nienaruszona. Najlepiej jest wybrać kilka kolorów, aby przejścia wyglądały naturalnie. Dodatkowo warto mieć w pobliżu gąbkę, dzięki której będziemy mogły rozetrzeć lakiery.

Wykonanie:

  1. Paznokcie nadbudować bazą i zmyć dyspersję. Opiłować bazę pilnikiem i przemyć paznokcie cleanerem. Delikatnie zmatowić płytkę.
  2. Skórki delikatnie podwinąć kopytkiem.
  3. Pomalować pół paznokcia wybranym lakierem. Drugą część pomalować również, jednak innym kolorem. Wszystko robić uważnie, aby nie najechać na skórki.
  4. Gąbeczką należy zatrzeć delikatnie dwa kolory, tak aby tworzyły jednolitą tafę.
  5. Wsadzić paznokcie pod lampę i utwardzić przez około 2 minuty.
  6. Na sam koniec pomalować topem, który utwardzi paznokcie i je utrwali. Znowu wsadzić paznokcie pod lampę na około 2 minuty. Następnie przetrzeć paznokcie wacikiem.

Jak widzicie ombre, można wykonać w bardzo prosty sposób. Wystarczy odrobina skupienia, a na paznokciach pojawi się jeden z najpiękniejszych wzorów tego sezonu. Zainspiruj się propozycjami poniżej.

Wykonacie ten modny manicure?

Zobacz także: Kwiatowy manicure największym hitem tej wiosny. Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś