Obserwuj w Google News

Ten kosmetyk z Rossmanna to hit! Kosztuje niecałe 10 zł i pasuje do każej cery

1 min. czytania
21.09.2018 11:33
Zareaguj Reakcja

Już teraz możesz zainwestować w tani kosmetyk z Rossmanna, który działa jak te z najwyższej półki! Zobacz, o który chodzi!

Kobieta maluje się rozświetlaczem
fot. Shutterstock

Dobry rozświetlacz to podstawa damskiej kosmetyczki. Kobiety chętnie używają tego kosmetyku, aby wyglądać promiennie i świeżo. Jakościowy rozświetlacz nie musi kosztować dużo, aby dawać efekty jak kosmetyki z największych domów mody. Teraz taki w swojej ofercie ma znana marka Rossmann!

Redakcja poleca

Rozświetlacz z Rossmanna

Rozświetlacz z Rossmanna pomaga osiągnąć efekt gładkiej skóry, rozświetlonej i przede wszystkim świeżej, wypoczętej cery. Mowa o rozświetlaczu marki Lovely, po który sięgają znane blogerki i influencerki. To właśnie dzięki niemu osiągają efekt "glow" czy efekt gładkiej tafli. Makijaż przy użyciu tego rozświetlacza to także idealny pomysł, jeśli chcemy zrobić... dobre zdjęcie na Instagrama! Nie żartujemy.

Rozświetlacz Lovely dostępny jest w dwóch wersjach - o cieplejszym i zimniejszym odcieniu. Lovely - Gold Highlighter oraz Lovely - Silver Highlighter kupimy już za 9-10 zł. Bardzo często występuje on w promocyjnej cenie i łatwo dostać go w internecie.

Najlepsze kosmetyki dotleniające. Zebraliśmy dla was najlepsze propozycje ze sklepów:

Kosmetyki dotleniające. Propozycje ze sklepów