Obserwuj w Google News

Grażyna Torbicka w modnym zestawie. Dla niej czas się zatrzymał

2 min. czytania
15.02.2023 14:59
Zareaguj Reakcja

Grażyna Torbicka przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Trudno się temu dziwić. Prezenterka skończyła 63 lata. Mimo to wygląda fenomenalnie – dziewczęco i promiennie. 13 lutego dziennikarka wzięła dział w wręczeniu nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich „Złote Taśmy”. Na tę okazję wybrała idealnie krojony, połyskujący garnitur. Zestaw prezentował się obłędnie.

Grażyna Torbicka w modnym zestawie
fot. VIPHOTO/East News

Grażyna Torbicka od lat związana jest z telewizją. To dziennikarka z bardzo dużym doświadczeniem. Pracę przed kamerą rozpoczęła w 1985 roku. Wówczas zadebiutowała w programie Telewizji Polskiej "Sportowa niedziela" u boku Włodzimierza Szaranowicza.

Od tego czasu kariera dziennikarska Grażyny Torbickiej nie przestawała się rozwijać. Prezenterka w przeszłości poprowadziła wiele festiwali i prestiżowych konkursów w tym Camerimage i Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. Popularność dał jej także program „Kocham kino” emitowany na antenie TVP2 od 1994 roku do 2016 roku. Po zerwaniu współpracy z Telewizją Polską dziennikarka związała się z TVN-em oraz RadiemZET. Od stycznia 2019 roku Grażyny Torbickiej można słuchać w audycji „Kocham Cię kino”.

Redakcja poleca

Grażyna Torbicka oczarowała internautów. Klasa sama w sobie

Grażyna Torbicka jest doskonałą i profesjonalną dziennikarką. Wiele kobiet uważa ją także za ikonę mody. Prezenterka doskonale zna się na trendach. Gdziekolwiek się pojawi, wygląda fenomenalnie. Mimo dojrzałego wieku nie unika ciekawych, awangardowych połączeń i intensywnych kolorów.

Zobacz również:  Paulina Sykut-Jeżyna w kwiecistej sukience. Ten model kupisz w znanym sklepie

W poniedziałek, 13 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd oraz osób związanych z polskim przemysłem filmowym. Grażyna Torbicka poprowadziła galę. 63-latka na wydarzenie wybrała elegancki, wzorzysty, lekko błyszczący garnitur w odcieniach brązu.

Grażyna Torbicka po raz kolejny postawiła na prostotę. Do stylizacji dobrała klasyczny czarny golf oraz brązowe, zamszowe botki na niewielkim obcasie. Urodę podkreśliła prostą fryzurą oraz delikatnym makijażem. Wyglądała zniewalająco!

Grażyna Torbicka oczarowała internautów
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/Grażyna Torbicka oczarowała internautów

RadioZET.pl