Obserwuj w Google News

Gigi Hadid jest piękna, a my znamy sekret jej urody! To kosmetyk, który dostaniesz w popularnej drogerii

Katarzyna Leszczyńska
1 min. czytania
12.04.2018 12:21
Zareaguj Reakcja

Gigi Hadid jest amerykańską modelką. Nic więc dziwnego, że szczyci się pięknym wyglądem, musi jednak dbać o urodę. W związku z tym ma swój ulubiony peeling.

Gigi Hadid
fot. Instagram/Gigi Hadid

Jak co roku, gdy przyroda zaczyna budzić się do życia, my zyskujemy więcej energii i chcemy rozkwitnąć niczym ona, jednocześnie zastanawiając się, jak nadać naszej skórze blasku. Pomóc w tym mogą przede wszystkim peelingi, które pięknie rozświetlają twarz i pomagają pozbyć się martwego naskórka.

Zobacz także: Peeling do ust – najlepszy sposób na piękne i gładkie usta! Przygotowuje do idealnego makijażu

Oczywiście najlepszym wyjściem z sytuacji są naturalne peelingi, które możemy zrobić w domu. Zazwyczaj wtedy sięgamy po te ziarniste. Najpopularniejszym wyborem jest peeling kawowy, który oprócz oczyszczania ciała też pomaga walczyć z cellulitem oraz peeling cukrowy, po który również chętnie sięgają gwiazdy. Co jednak w momencie, gdy nie mamy czasu na przygotowywanie peelingu?

Wówczas warto postawić na peeling enzymatyczny. O tym doskonale wie Gigi Hadid, której cery może pozazdrościć wiele kobiet. Amerykańska modelka ma jeden ulubiony peeling enzymatyczny, który działa oczyszczająco. To brzoskwiniowy kosmetyk od St. Ives. Od niedawna dostępny jest w drogerii Super-Pharm, a jego cena jest bardzo zachęcająca. Kosztuje zaledwie 15 złotych, czyli mniej niż kawa w popularnej sieci kawiarni, a wystarcza na bardzo długo.

Zobacz także: Chcesz odżywić skórę na wiosnę? Kwas migdałowy odświeży ją i ochroni

 

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie błędy urodowe popełniamy każdego dnia:

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

Autor: Katarzyna Leszczyńska