Obserwuj w Google News

Giambattista Valli x H&M. Ogłoszono nową współpracę szwedzkiej sieciówki!

1 min. czytania
23.05.2019 15:41
Zareaguj Reakcja

Już wiemy z kim H&M stworzy limitowaną kolekcję! Ten artysta tworzy najbardziej spektakularne projekty na czerwony dywan.

Giambattista Valli stworzy kolekcję dla H&M
fot. materiały prasowe H&M

Giambattista Valli x H&M to nowa kooperacja, która z pewnością wzbudzi wiele kontrowersji. Luksusowy dom mody został założony przez Włocha, który specjalizuje się w tworzeniu kreacji Haute Couture. Jego projekty słyną z dużej ilości falban, kwiatów, a motywem przewodnim jest serce. Projektant pracował dla znanych domów mody: Fendi czy Emanuel Ungaro.

Redakcja poleca

Giambattista Valli stworzy kolekcję dla H&M

Zarówno marka H&M, jak i Giambattista Valli poinformowały o tym na swoich kontach w social mediach. Hasłem przewodnim ma być sentencja "Fall in love with romance all over again", która to właśnie pojawiła się w ich opisach na Instagramach. Motywem przewodnim ma zostać czarne serduszko na różowym tle.

Kolekcja Giambattista Valli x H&M

Ubrania oraz dodatki z kolekcji pojawią się w sklepach dopiero 7 listopada 2019 roku, za to limitowane sztuki będzie można kupić online już 25 maja 2019 roku. Ceny zaczynają się od 59,99 zł, a kończą na 2000 zł. Najdroższe okażą się sukienki (od 799zł do 2000zł).

Myślicie, że współpraca okaże się hitem?

Zobacz także: Zagrożone gatunki zwierząt na koszulkach Lacoste. Zastąpią znane logo z krokodylem

Plisowana spódnica – trend, który powraca