Obserwuj w Google News

Wypróbuj makijażowy trik z TikToka na wyszczuplenie nosa. Będziesz potrzebowała bronzera i pęsety

2 min. czytania
22.04.2021 09:03
Zareaguj Reakcja

Istnieje kilka dobrze znanych nam sposobów na wyszczuplenie nosa za pomocą makijażu. Jednak żaden z nich nie daje takiego efektu jak trik, który niedawno zaprezentowała pewna polska tiktokerka. Podpowiadamy, na czym dokładnie polega ta metoda.

makijaż
fot. Shutterstock

Zbyt szeroki nos zaburza proporcje twojej twarzy? A może po prostu chciałabyś go wyszczuplić, aby buzia wyglądała subtelniej? W takich przypadkach polecamy genialne rozwiązanie z użyciem pęsety i bronzera. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać najlepsze efekty.

Redakcja poleca

Trik z TikToka na wyszczuplenie nosa

Jeśli do tej pory konturowałaś nos klasyczną metodą, to zapewniamy, że po zapoznaniu się z najnowszym trikiem z TikToka zmienisz swoje przyzwyczajenia. Metoda, którą podzieliła się z obserwatorkami Katarzyna Szalska, jest banalnie prosta i daje lepsze rezultaty, niż dotychczasowe sposoby na wyszczuplenie nosa.

Aby optycznie wyszczuplić tę część twarzy, wystarczy, że wcześniej przygotujesz pęsetę, bronzer, lusterko i będziesz postępować zgodnie z zasadami. Wykonanie tego triku zajmie ci nie więcej, niż 5 minut. Dzięki niemu szybko zatuszujesz mankament i sprawisz, że twoja twarz nabierze delikatności.

Zobacz także: Wieniawa wydała nowy produkt do makijażu. Zapewnia rewelacyjny kolor, trwałość i nawilżenie

Jak wyszczuplić nos za pomocą makijażu?

Kiedy już zgromadzisz potrzebne elementy, nałóż pęsetę na nos. Zrób to w taki sposób, aby uchwyt był skierowany w dół, a szczypczyki znajdowały się po obu stronach kości nosowej. Następnie przejdź do nakładania bronzera. Nanieś kosmetyk wzdłuż metalowych części pęsety w centralnej części nosa. Możesz to zrobić za pomocą pędzla.

Internautki są zachwycone tym trikiem. W komentarzach pod nagraniem tiktokerki pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii:

Niesamowite!
 
Świetny patent.
 
Rewelacyjny efekt!

Poniżej zamieszczamy krótki tutorial, który ułatwi ci wykonanie tego zadania.

Te gwiazdy mają swoje triki urodowe, dzięki którym nie widać po nich upływu czasu.

Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą