Obserwuj w Google News

Zapomnij o nakładaniu podkładu palcem i sięgnij po gąbkę do makijażu. Teraz kupisz ją w promocji

2 min. czytania
10.03.2021 09:18
Zareaguj Reakcja

Podkład to dla większości kobiet nieodłączny element codziennego makijażu. Jeśli zależy wam na dość silnym kryciu i chcecie, żeby fluid dotarł nawet w trudno dostępne miejsca, warto nakładać go specjalną gąbką. Produkt tego typu kupicie teraz w promocji w Hebe.

Gąbka do makijażu 3D precyzyjnie rozprowadzi każdy rodzaj podkładu. Teraz kupisz ją w promocji
fot. SHUTTERSTOCK

Podkład to ulubiony kosmetyk tysiąca kobiet. Trudno się dziwić, w końcu nic tak nie maskuje niedoskonałości i nie wyrównuje kolorytu skóry tak jak dobrze dobrany fluid. Można go nakładać na kilka sposobów - za pomocą palców, pędzelka lub specjalnej gąbki. Aplikacja podkładu dłońmi nie pozwala jednak na dokładne rozprowadzenie produktu na twarzy. Pędzle z kolei często zostawiają na skórze smugi. Jeśli nie chcemy borykać się z takimi problemami, warto sięgnąć po gąbeczkę, która zapewni nam silne krycie.

Redakcja poleca

Gąbka do makijażu 3D precyzyjnie rozprowadzi każdy rodzaj podkładu

Gąbka 3D marki Hebe Professional to produkt, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie codziennego makijażu. Dokładnie rozprowadza na twarzy każdy rodzaj podkładu i pomaga dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca na przykład skrzydełka nosa. Skutecznie "wpracowuje" podkład w skórę, zapewniając tym samym dość silne krycie. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że nie uda nam się zakamuflować uporczywych niedoskonałości. Gąbka ma strukturę "non-latex". Nie powoduje niepożądanych smug oraz zacieków. 

Jak jej używać? To bardzo proste. Na początku należy wycisnąć trochę podkładu na dłoń, a następnie rozprowadzić go na twarzy za pomocą naszej gąbki. Jeśli chcemy, żeby fluid wyglądał na twarzy bardziej naturalnie, to przed zastosowaniem produktu, można ją nieco zwilżyć.

Promocja w Hebe: gąbka do makijażu w okazyjnej cenie 

Gąbkę do makijażu 3D można kupić wyłącznie w popularnych drogeriach Hebe. Obecnie produkt jest dostępny w promocyjnej cenie za jedyne 11,99 zł (jego regularna cena wynosi 14,99 zł).

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Hebe zapewnia dostawę zakupów do domu nawet w dwie godziny. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej drogerii.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl