Obserwuj w Google News

Kosztuje 3 zł i skutecznie odchudza! Musisz mieć ją w swojej łazience

1 min. czytania
28.11.2018 10:08
Zareaguj Reakcja

Wyobrażacie sobie skuteczny sposób na cellulit, który kosztuje jedynie kilka złotych? Teraz to możliwe!

Kobieta smaruje nogi kremem
fot. Shutterstock

Borykasz się ze skórką pomarańczową? Od teraz cellulit przestanie być dla ciebie problemem. Okazuje się, że aby z nim walczyć nie potrzebujesz specjalistycznych zabiegów. Wystarczy wydać kilka złotych i zainwestować w prosty produkt, który od tej pory będzie ci towarzyszył cały czas!

Skuteczny sposób na walkę z cellulitem

Kobiety ostatnio pokochały gąbkę antycellulitową marki Syrena. Kosztuje ona zaledwie 6 zł, ale często jest przeceniona dokładnie o połowę. W dodatku ma same pozytywne opinie!

Gąbka antycellulitowa to doskonały sposób na cellulit. Dlaczego? Dzięki swojej wyjątkowej fakturze nadaje się do masażu, który pobudza krążenie krwi i rozbija tkankę tłuszczową. Producent gąbki twierdzi, że regularne masaże gąbką przez miesiąc sprawiają, że klientkom może ubywać nawet 2 cm z obwodu uda!

Gąbka z dwóch stron ma różną fakturę - szorstka nadaje się do masażu ud i pośladków, a gładka do masażu brzucha. Masaż wykonujemy ruchami kolistymi i podłużnym - trzeba wykonywać go przez 2 minuty co dwa dni, aby przyniósł efekty.

Wypróbujecie?

 

 

Prócz gąbki antycellulitowej powinnaś wykorzystać jeszcze kilka innych sposobów na cellulit. Oto najskuteczniejsze z nich.

Najskuteczniejsza 11-stka. Kosmetyki na cellulit rozłożone na czynniki pierwsze