Obserwuj w Google News

Fishtail to nowy trend w makijażu oka. Będzie hitem najbliższych miesięcy

2 min. czytania
11.02.2022 11:10
Zareaguj Reakcja

Klasyczne kreski powoli odchodzą do lamusa. Tej wiosny królować będzie... fishtail. To nowy trend w makijażu, na punkcie którego oszalały kobiety na całym świecie. Sprawdź, jak go wykonać i komu będzie pasować ten wyjątkowy make-up.

Fishtail to nowy trend w makijażu oka. Na czym polega i jak go wykonać?
fot. SHUTTERSTOCK

Wraz z początkiem 2022 roku pojawiły się nowe trendy makijażowe, które będą królować przez kilka najbliższych miesięcy. Pisaliśmy już m.in. o "niewidzialnych ustach" czy idealnym dla fanek francuskich klimatów - różu ombre. Okazuje się, że w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie wiosennym w kosmetyczkach kobiet nie może zabraknąć także eyelinera.

Redakcja poleca

Na czym polega fishtail i jak wykonać taki makijaż oka?

Fishtail to nowy trend w makijażu oka, który będzie hitem najbliższych miesięcy. Do jego wykonania potrzebujesz wyłączne eyelinera. Trik ten polega na namalowaniu dwóch kresek. Jednej na górnej powiece, a drugiej idącej od zewnętrznego kącika oka. Linie powinny być dość długie; mogą być symetryczne, ale nie muszą. Chodzi o to, by makijaż ten - jak sama jego nazwa wskazuje - przypominał trochę kształtem rybę. 

Zobacz także:  Ten kosmetyk stał się hitem na TikToku. Możecie go kupić również w Polsce

Do wykonania tego wyjątkowego make-upu można użyć zarówno czarnego, jak i kolorowego eyelinera. Świetnie będzie wyglądać na przykład niebieski, zielony, żółty czy czerwony kolor.

Fishtail to nowy trend w makijażu oka. Kobiety oszalały na jego punkcie

Fishtail to dość wyrazisty make-up, który sprawdzi się przede wszystkim na większe wyjścia czy imprezę za znajomymi. Jeżeli jednak wykonamy go w nieco delikatniejszej wersji (na przykład skracając długość kresek), może stać się też ciekawym makijażem na co dzień.

Jego niewątpliwą zaletą jest również to, że pięknie wygląda u każdej kobiety, niezależnie od tego, jaki ma owal buzi.

Zobacz także:  Niebieski podkład do twarzy podbija TikToka. W jaki sposób działa?

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/zeberka.pl/dziendobry.tvn.pl