Obserwuj w Google News

Fabienne Wiśniewska na studniówce w sukience mamy. Mandaryna nosiła ją 15 lat temu

2 min. czytania
07.02.2022 10:35
Zareaguj Reakcja

Fabienne Wiśniewska w styczniu miała studniówkę. Z tej okazji sięgnęła po sukienkę z szafy swojej mamy. Mandaryna miała ją na sobie 15 lat temu.

Fabienne Wiśniewska na studniówce w sukience Mandaryny sprzed 15 lat
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Choć trudno w to uwierzyć, córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 19 lat. Ostatnio dumny tata pochwalił się zdjęciem ze studniówki swojej pociechy. Fabienne z tej okazji sięgnęła po klasyczną, czarną sukienkę. Okazuje się, że ta kreacja nie jest przypadkowa. Jest to sukienka, którą nastolatka znalazła w szafie swojej mamy. Mandaryna nosiła ją 15 lat temu. Fabienne Wiśniewska postawiła na ekologiczną kreację na studniówkę i tym samym dopasowała się do najnowszych trendów.

Zobacz także:  Córka Jolie i Pitta w sukni swojej mamy. Angelina miała tę kreację na Oscarach

Fabienne Wiśniewska na studniówce w sukience Mandaryny sprzed 15 lat

W tym roku największym trendem jest dawanie ubraniom drugiego życia. Wiedzą o tym nawet gwiazdy, które na czerwonym dywanie potrafią zaprezentować swoje kreacje sprzed lat.

Redakcja poleca

Podobnie zrobiła Fabienne Wiśniewska. Nastolatka z okazji swojej studniówki zdecydowała się sięgnąć po kreację Mandaryny sprzed 15 lat. 

Długo nie mogłam znaleźć sukienki, która by mi się podobała i zakrywała to, co chciałabym, żeby było zakryte. Ostatecznie poszłam w sukience mamy sprzed 15 lat, którą krawcowa mi skróciła - powiedziała Fabienne w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl.

O tym, jak nastolatka zaprezentowała się tego wyjątkowego dla siebie wieczoru, mogliśmy przekonać się dzięki profilowi jej taty na Instagramie. Michał Wiśniewski opublikował bowiem zdjęcie ze swoją żoną, córką i jej partnerem. Tylko je zobaczcie.

Zobacz także:  Te znane pary rozpadły się, ale wspólnie wychowują dzieci. To rodzice na medal

Modne sukienki na studniówkę 2022

Fabienne Wiśniewska postawiła na starą, przerobioną sukienkę, która jest prawdziwym hitem roku. Poza tym mała czarna, którą miała na sobie, nigdy nie wychodzi z mody. Jakie jeszcze suknie są "na czasie"? 

Młode dziewczęta coraz chętniej sięgają po kreacje z "pazurem". Na studniówkach królują dekolty w literę V, sukienki maxi z długimi rozporkami oraz oczywiście długie rękawy, które są hitem od wielu miesięcy. Warto też wspomnieć o wszechobecnej koronce, która nadal pozostaje w trendach. 

Zobacz także:  Modne suknie ślubne 2022 roku. Te modele będą królować w nadchodzących miesiącach

Lily Collins w białej asymetrycznej sukni na czerwonym dywanie podczas MET Gali 2019
10 Zobacz galerię
fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Instagram