Obserwuj w Google News

Ewa Chodakowska rusza z nowym projektem! "To moje nowe dziecko"

2 min. czytania
26.03.2019 12:08
Zareaguj Reakcja

Już nie tylko treningi, dieta i zasiadanie w jury tanecznego show. Zobaczcie, w co nowego zaangażowała się Ewa Chodakowska!

Ewa Chodakowska
fot. instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Trenerka wybiła się na programach treningowych, którymi podbiła serca tysięcy Polek. To dzięki niej zmieniły styl życia i dzisiaj chętnie chwalą się piękną sylwetką i dobrą kondycją.

Prócz tego Ewa układa chętnym diety, prowadzi własne studio fitness, a ostatnio zasiada na stołku jury w programie TVP "Dance, dance, dance". To nie koniec jej projektów! Sportsmenka właśnie zaprezentowała swój kolejny pomysł!

Ewa Chodakowska wypuszcza linię kosmetyków

Ewa Chodakowska od bardzo dawna działa pod marką "BeBio". To właśnie pod szyldem tej marki znajdziemy jej programy treningowe i dietę. Teraz do rodziny "BeBio" dołączają... kosmetyki! Nowym projektem Ewa pochwaliła się m.in. na Instagramie.

"Be BIO Cosmetics" to linia naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, którą swoim nazwiskiem sygnuje właśnie Ewa Chodakowska. Trenerka stworzyła te produkty we współpracy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie kosmetologii. I reklamuje je jako takie, które w swoim składzie mają 99 proc. naturalnych składników.

Co Ty na to? Bo ja pękam z dumy! @bebiocosmetics to moje NOWE DZIECKO ☀️☀️☀️ Nowa, polska, naturalna i szeroko dostępna marka kosmetyków, które - ha! GWARANTUJE - podbiją Twoje serce❣️❣️❣️ We współpracy z ekspertami kosmetycznymi stworzyłam żele, balsamy i dezodoranty, w których kryje się PONAD 99% składników pochodzenia naturalnego, żeby każda z Was (bez wyjątku) mogła wybrać naturalne i bezpieczne kosmetyki do codziennej pielęgnacji (...) - czytamy we wpisie Ewy.

Trenerka oferuje swoim fankom naturalne kosmetyki z dodatkiem wody dejonizowanej, która pochodzi z odzysku. Dodaje także, że całą linię kosmetyków testowała na sobie, a jako składników do ich stworzenia wybrała wszystko to, co naturalne i to, co dobrze przyswajalne przez naszą skórę.

Wypróbujecie na sobie?

 

Modelka fit udowadnia, że nie każda zdrowa żywność jest naprawdę zdrowa! Zobaczcie, na które produkty należy zwrócić szczególną uwagę.

Modelka fit udowadnia, że zdrowa żywność nie zawsze jest zdrowa