Obserwuj w Google News

Oto najprzystojniejszy weterynarz na świecie. Kto jest słodszy? On czy jego podopieczni?

2 min. czytania
18.03.2021 09:05
Zareaguj Reakcja

Evan Antin został okrzyknięty najprzystojniejszym weterynarzem na świecie. Podopieczni bez wątpienia dodają mu uroku.

Weterynarz bawi się z psem o zachodzie słońca
fot. Shutterstock

Na świecie jest wielu przystojnych mężczyzn. Są jednak sytuacje, które dodają im uroku. Bez wątpienia należą do nich zabawy z dziećmi oraz opieka nad zwierzętami. Instagram podbijają zdjęcia tego pana. Same nie wiemy, czy jego fotografie cieszą się większą popularnością ze względu na niego, czy jego podopiecznych. Evan Antin to bowiem lekarz weterynarii. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że został okrzyknięty mianem najseksowniejszego weterynarza na świecie. 

Zobacz także: Okrzyknięto ją najpiękniejszą stewardessą świata. Ma 25 lat i niesamowity uśmiech

Najprzystojniejszy weterynarz na świecie. Jego zdjęcia podbijają sieć

Kobiety uwielbiają przystojnych facetów i zwierzęta. Konto instagramowe Evana to zatem miejsce idealne dla jego obserwatorek. 

Redakcja poleca

Jego profil śledzi już ponad milion internautów. Weterynarz swoją popularność postanowił przekuć w coś ważnego. Oprócz publikowania zdjęć z podopiecznymi stara się także edukować fanów na temat praw zwierząt i ochrony dzikich gatunków. To dodaje mu uroku. 

Zdjęcia Evana cieszą się olbrzymią popularnością. Możemy go zobaczyć w towarzystwie domowych pupili, czyli psów i kotów, ale nie tylko. Wśród fotografii zauważyłyśmy także guźca, wielbłąda, a nawet węże i jaszczurki. 

Widać, że Antin przykłada ogromną wagę do dobra zwierząt. Taki weterynarz to skarb. Spójrzcie na te fotografie i poznajcie jego historię. 

Zobacz także: Okrzyknięto ją blogerką z "dziwną twarzą". Ma odważne zdjęcia i wielu obserwatorów

Evan Antin - kim jest najprzystojniejszy weterynarz świata?

Evan wychowywał się wśród zwierząt. W jego domu zawsze byli różni pupile, a on pokochał ich do tego stopnia, że postanowił zostać weterynarzem.

Jak sam opowiadał w wielu wywiadach, skończył studia, a następnie wyjechał do Australii, żeby bliżej poznać różne gatunki dzikich zwierząt. Po powrocie rozpoczął pracę w Conejo Valley Veterinary Hospital w Los Angeles. Dziś ma 36 lat i nieprzerwanie pasjonują go zwierzaki. 

Niestety nie mamy dobrych informacji dla wszystkich pań. Serce najprzystojniejszego weterynarza skradła dziennikarka Nathalie Basha. Są parą od 2006 roku i wspólnie podróżują w poszukiwaniu dzikich zwierząt. 

Zobacz także: Zostali okrzyknięci najprzystojniejszymi bliźniakami na świecie. Poznajcie Ethana i Graysona

10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku. Każdy z nich jest przystojny, ale w ich przypadku nie tylko wygląd się liczy.

Oto najseksowniejsi faceci 2020 roku. Nie chodzi tylko o ich wygląd

Źródło: Plotek.pl