Obserwuj w Google News

Emily Ratajkowski wybrała na imprezę sukienkę z sieciówki! Zapłaciła za nią 139 zł

1 min. czytania
10.09.2019 09:59
Zareaguj Reakcja

Znana aktorka wybrała się na imprezę "Harper's Bazaar" i zachwyciła wszystkich swoją kreacją. Zobaczcie, co założyła na wieczorne wyjście!

Emily Ratajkowski
fot. instagram.com/emrata

Emily Ratajkowski to jedna z najbardziej znanych modelek i aktorek. Gwiazda, która ma polskie korzenie, uchodzi także za jedną z najseksowniejszych kobiet. Jej instagramowy profil obserwują 24 miliony osób, które śledzą jej poczynania zawodowe, ale też migawki z życia prywatnego.

Ostatnio Ratajkowski wybrała się na imprezę organizowaną przez "Harper's Bazaar". Na tę okazję wybrała sukienkę z sieciówki!

Redakcja poleca

Emily Ratajkowski w sukience z Zary

Emily Ratajkowski ma nienaganną figurę, którą uwielbia podkreślać kobiecymi strojami. Na jedną z ostatnich imprez wybrała czerwoną sukienkę o długości midi. Asymetryczna kreacja podkreśliła szczupłą sylwetkę modelki.

Okazuje się, że kreacja, do której gwiazda dobrała wiązane szpilki, to projekt znanej hiszpańskiej sieciówki Zary. Modelka pochwaliła się zdjęciem w kreacji na Instagramie. Opatrzyła je podpisem: "Tak w ogóle to sukienka z Zary".

Model jest dostępny w sklepie internetowym marki i kosztuje jedynie 139 zł.

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.