Obserwuj w Google News

To najmodniejszy płaszcz nadchodzącej wiosny. Emily Ratajkowski wie, jak go nosić

2 min. czytania
14.02.2023 15:47
Zareaguj Reakcja

Emily Ratajkowski doskonale zna się na modzie. Modelka nie boi się eksperymentować i nie ucieka od kontrowersji. Jej stylizacje często inspirują młode kobiety. Czy tak będzie także tym razem? Emily Ratajkowski wybrała się na spacer ulicami Nowego Jorku. Na klasyczny czarny sweter narzuciła oversizowy skórzany płaszcz w kolorze cegły. Oto, jak się prezentowała.

Emily Ratajkowski w modnym płaszczu
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Nie od dziś wiadomo, że influencerki mają duży wpływ na wybory konsumentów na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że klasyczne wiązane w pasie trencze w tym sezonie ustąpią miejsca oversizowym formą. Gwiazdy coraz częściej widywane są w prostych, przeskalowanych okryciach. Taki krój wybrała między innymi Emily Ratajkowski.

Redakcja poleca

Emily Ratajkowski to modna mama. Jej styl inspiruje

Emily Ratajkowski na wielkie gale i imprezy branżowe zazwyczaj wybiera kreacje, które przyciągają wzrok i wzbudzają kontrowersje. Modelka może pochwalić się nienaganną sylwetką, którą chętnie i często eksponuje. Na czerwony dywan zakłada obcisłe sukienki, podkreślające kobiece krągłości, krótkie odsłaniające brzuch topy i ekstrawaganckie bluzki.

Gwiazda zupełnie inaczej nosi się na co dzień. Gdy blask fleszy gaśnie Emily Ratajkowski zdejmuje awangardowe projekty i zakłada luźne, oversizowe ubrania. Odkład została mamą widywana jest w obszernych i prostych stylizacjach. Chociaż praktyczność stała się na niej bardzo ważna, nadal nie rezygnuje ze śledzenia najnowszych trendów. Styl Ratajkowski jest doskonałym przykładem na to, że wygoda także może być cool.

Zobacz również:  Emily Ratajkowski odsłania ciało w skąpym bikini. Internauci są zachwyceni

Emily Ratajkowski w modnym płaszczu. Ten krój będzie hitem

Sieć obiegły zdjęcia Emily Ratajkowski spacerującej ulicami Nowego Jorku z synkiem w wózku. Modelka wybrała uniwersalną i niezwykle wygodną stylizację. Postawiła na płaskie trampki i szerokie spodnie w ciemnozielonym kolorze. Ratajkowski na ramiona narzuciła pudełkowy, skórzany płaszcz z niewielkim kołnierzykiem.

Okrycie, które wybrała modelka wyróżnia nie tylko ciekawy, przeskalowany krój, ale także niezwykły kolor. Ta barwa nadchodzącej wiosny będzie prawdziwym hitem. Trudno się dziwić. Ubrania, a zwłaszcza okrycia wierzchnie, w odcieniu cegły sprawiają, że stylizację trudno przeoczyć. Gdy nadejdą cieplejsze dni, będą wiodły prym na ulicach modowych metropolii.

Emily Ratajkowski w modnym płaszczu
fot. Backgrid/East News

radioZET.pl