Obserwuj w Google News

Ekologiczne kosmetyki w sieci sklepów Rossmann. Ceny pozytywnie was zaskoczą!

1 min. czytania
10.07.2019 13:28
Zareaguj Reakcja

Przez cały lipiec kosmetyki marki Isana Botanical będą dostępne w sieci sklepów Rossmann. To niesamowita okazja do zaopatrzenia się w ekologiczne artykuły.

kosmetyki isana w rossmannie
fot. Shutterstock

Sieć drogerii Rossmann w swojej ofercie ma bardzo dużo ciekawych produktów. Przez cały lipiec w sieci sklepów znajdziemy ekologiczne kosmetyki.

Popularna marka Isana wypuściła na rynek ampułki do twarzy z jarmużem i brokułem, a także maski w płachcie z nasionami chia oraz awokado.

Redakcja poleca

Ekologiczne kosmetyki w Rossmannie

Wegańskie kosmetyki marki Isana, które będą dostępne przez cały lipiec w Rossmannie, kupicie w bardzo niskich cenach. Za maseczkę w płachcie zapłacicie 6,99 złotych, a za ampułki do twarzy tylko 24,99 złotych.

W ofercie marki znajdziemy wiele produktów wegańskich do pielęgnacji twarzy. Są wśród nich ampułki (jedne z nasionami chia oraz jarmużem, a drugie z aloesem) oraz maski na tkaninie (z brokułami oraz nasionami chia, imbirem i jarmużem, a także z jagodami acai czy awokado). Wszystkie produkty mają za zadanie nawilżyć skórę, a także wygładzić zmarszczki. Dzięki dogłębnemu odżywieniu skóra stanie się bardziej aksamitna i gładsza.

fot. materiały rossmann.pl/ ampułki 24,99 złotych
fot. materiały rossmann.pl/ ampułki 24,99 złotych
fot. materiały rossmann.pl/ maska w płachcie 6,99 złotych
fot. materiały rossmann.pl/ maska w płachcie 6,99 złotych
fot. materiały rossmann.pl/ maska w płachcie 6,99 złotych

Jak pielęgnujesz swoją skórę?

Zobacz także:  Billie Eilish w bluzie polskiej marki. Piosenkarka wybrała nietuzinkowy model!

Jakie makijaże nie podobają się mężczyznom?